Reklama
Reklama

Tomasz Kammel ujawnia, co przez lata łączyło go z Wojewódzkim! "Pieszczoch TVP" przyznał, co robili w domu Kuby!

Tomasz Kammel niespodziewanie zamieścił na swoim Instagramie obszerny wpis, w którym odniósł się do ostatnich ataków ze strony Kuby Wojewódzkiego. Gwiazdor TVP miał już dość oszczerstwa i kpin z jego strony. Postanowiła więc opowiedzieć o łączącej ich przed laty relacji.

O znajomości Kuby Wojewódzkiego i Tomka Kammela od lat krążą liczne legendy. Nie było większą tajemnicą, że darzą się ogromną sympatią. 

Pojawiali się nawet na wspólnych imprezach, z których odjeżdżali jednym autem. Plotki i domysły więc się tylko nawarstwiały.

Niespodziewanie ich relacja w pewnym momencie się zakończyła. Do tego od lat Kuba mocno szydzi z Tomka i ostro krytykuje jego pracę w TVP, która dla wielu stała się tubą propagandową partii rządzącej. 

Reklama

Wojewódzki boleśnie zakpił z Kammela

Wojewódzki w swojej audycji z Kędzierskim ostatni znów zakpił z dawnego przyjaciela, co podchwyciły niemal wszystkie media. Podczas wywiadu z Janem Peszkiem Kuba nawiązał wypowiedzi Kammela na temat niedawnego wystąpienia Bidena. Pisaliśmy o wszystkim TUTAJ. 

"Żyjemy w świecie, który jest niespójny. Co drugi Polak żyje z jakimś rozdwojeniem, roztrojeniem jaźni. Jesteśmy bombardowani różnymi wzorcami, morałami. Jeden z "pieszczochów TVP", kiedyś mój kolega, zachwalał w swoich mediach społecznościowych przemówienie Bidena w Warszawie. Pisał, że to majstersztyk, więc ja mu napisałem, że majstersztykiem to jest chwalić Bidena w Warszawie, a potem zapominać o tych wartościach, wjeżdżając na parking TVP. Kim są tacy ludzie, którzy wyznają wartości, o których zapominają pewnego poranka, bo prowadzą śniadaniową telewizję?" - dziwił się Kuba. 

Słowa te chyba przelały czarę goryczy, bo Kammel postanowił się do tego odnieść. I to jak! Gwiazdor TVP zamieścił obszerny wpis na temat jego wieloletniej relacji z Wojewódzkim. 

"Kiedyś gdzieś w Europie, bezpiecznie, na pustej autostradzie testowaliśmy z Kubą Wojewódzkim nasze 911-tki. Myśleliśmy, że jesteśmy strasznie szybcy. Zabawa była przednia, dopóki nie wyprzedził nas motocyklista jadący 305 na godzinę. Spotkaliśmy go potem na stacji benzynowej. Powiedział: „dziękuję za fajną jazdę”, a ja pomyślałem: 'Nie no, jasne. Myślałem, że my tu przekraczamy bariery dźwięku, a ty nas po prostu wyprzedziłeś'.
Albo inna sytuacja. Siedzimy w domu u Kuby i wymyślamy moje zapowiedzi na festiwal w Opolu. Gdy później wypowiadam je ze sceny, widownia z jednej strony jest zszokowana, bo teksty są jak na mnie turbo ironicznie, z drugiej bawi się znakomicie.
Takich przygód było mnóstwo. Tony śmiechu, 1000 przegadanych godzin, robienie wariackich rzeczy i przede wszystkim świadomość, że możemy na siebie liczyć.
Aż pewnego dnia Kuba zniknął" - wspomina Kammel. 

Potem Tomek z rozrzewnieniem wspomina, jak fantastyczny mieli kontakt. Panowie nigdy się nie sprzeczali, ale ta relacja i tak nie przetrwała próby czasu. 

Kammel wspomina Wojewódzkiego


"Nigdy nie było między nami różnic zdań, nigdy nie było trudnych rozmów, a już na pewno nigdy się nie pokłóciliśmy. Książkowa definicja kumpelstwa. A jednak i takie relacje się kończą. Życie" - ubolewa Kammel.

Na koniec dodała, że z powodu tego, co ich łączyło, on nie będzie wdawał się w medialne pyskówki i nie zamierza atakować Kuby. 

"Po tej znajomości została mi góra fajnych wspomnień i lojalność w stosunku do Kuby.
Jej powody są dwa. Bardzo proste.- 1) tak rozumiem przyjaźń- 2) wg WHO człowiek żyje średnio 77 lat. Czyli mam jeszcze ew. 26,z których nie zamierzam zmarnować ani minuty.
Szczególnie na internetowe dramy, ani te prawdziwe, ani te dla poklasku i klikalności.
A zatem odpowiadając na rozliczne pytania: Czy zamierzam komentować to, co pisze o mnie Kuba Wojewódzki? Odpowiadam, że nie, bo za dużo dobrego spotkalo mnie w życiu od niego, i życzę mu jak najlepiej. To wszystko, co mam do powiedzenia w tej sprawie" - podsumował gwiazdor TVP. 

Dojrzała postawa czy strach, że Wojewódzki odpowiedziałby jeszcze ostrzej?

Zobacz też:

Czarne chmury nad małżeństwem Piotra Kraśki

Kammel debiutuje u boku nowej partnerki

Gwiazdy chwalą się mamami. Wojciechowska ma aż dwie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy