Reklama
Reklama

Tomasz Kammel: Sensacyjne plotki o nim i Wojewódzkim to jednak prawda! Smutny koniec relacji!

Tomasz Kammel i Kuba Wojewódzki przed laty byli ze sobą bardzo blisko. Gwiazdorzy chętnie pojawiali się razem na imprezach, pozując do zdjęć fotoreporterom. W pewnym momencie ich relacja się zakończyła, co wywołało spore zaskoczenie. Prezenter TVP w końcu postanowił wyjawić całą prawdę o tej tajemniczej znajomości...

Tomasz Kammel i Kuba Wojewódzki dziś raczej nie pałają do siebie zbyt wielką sympatią. Showman TVN nie odpuszcza żadnej okazji, by wbić szpilę Tomkowi. 

Ma mu m.in. za złe, że ten nadal pracuje w "reżimowej TVP". Kpił m.in. z wystąpień Tomka podczas koncertu Bocellego, gdzie nazwał ciążę prezesowej Kurskiej "cudem".

Określił Kammela "byłym kolegą", co ostatecznie potwierdzało, że już nie utrzymują żadnego kontaktu. 

Reklama

Ostatnio Tomek wystąpił z kolei w podkaście "Bądźmy Razem", który prowadzą Ida Nowakowska i Olek Sikora. 

Kammel wspomina relację z Wojewódzkim

Nowy ulubieniec TVP zapytał kolegę po fachu o byłego przyjaciela:

"Zastanawiam się, co czuje człowiek, który z kimś się przyjaźni, i zamiast wymierzyć ci jakieś przykre słowo, które ma ci sprawić przykrość, zrobić to osobiście, nawet w formie SMS-a, robi to publicznie" - zagaił Sikora. 

Kammel postanowił, że nie będzie owijać w bawełnę. Wyjawił całą prawdę o ich relacji:

"Czy ty teraz mówisz o tym, co pisze o mnie Kuba Wojewódzki. Po pierwsze, ludzie dokonują wyborów. Czasami chcą mieć z kimś kontakt, a czasami nie chcą. On miał swoje powody, dla których nasze drogi się rozeszły. Ja naprawdę nie wiem dlaczego, bo bardzo dobrze nam szło w naszym koleżeństwie i nigdy nie było między nami żadnych sporów. Później do tego wszystkiego pewnie doszła jakaś jego niezgoda na to, co ja robię w życiu, którą postanowił publicznie wyrażać, mam na myśli kontekst zawodowy. Pytanie tylko, czy ta niezgoda wynika z jego wewnętrznej niezgody, czy z faktu, że on ma taką pracę, która polega na tym, że trzeba temu czy drugiemu wbić szpilę i trzeba go skrytykować, bo ma się rolę takiego Stańczyka" - odparł.

Kammel zaskakująco o Wojewódzkim

Zaskoczył jednak wyznaniem, że ich "rozstanie" było i jest dla niego ciosem. Wojewódzkiego nadal jednak ciepło wspomina i nazywa "niesamowitym człowiekiem" 

Żałowałem, bo to wspaniała znajomość i niesamowity człowiek. Przez lata góry wspomnień, ale się skończyło" - podsumował z żalem Kammel.

Myślcie, że jeszcze kiedyś odnowią dawną relację?

Zobacz też:

Tak mieszka Tomasz Kammel: piękne widoki, własna siłownia i bogato urządzone mieszkanie 

Tomasz Kammel po "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" odpowiada na zaczepki Prokopa. Złożył mu życzenia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy