Reklama
Reklama

Tomasz Kammel pójdzie do konkurencyjnego "Dzień Dobry TVN"? Szokująca deklaracja dziennikarza TVP

Tomasz Kammel podczas rozmowy z Ida Nowakowską i Aleksandrem Sikorą w podcaście zatytułowanym "Bądźmy Razem", zaskoczył wszystkich niezwykle oryginalnym pomysłem. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" przyznał, że chciałby zorganizować ogólnopolskie "Święto wymiany telewizyjnej" i w ramach tego wydarzenia... poprowadzić jeden z programów konkurencji! Czym motywuje swoją chęć 51-latek?

Tomasz Kammel od lat związany jest z Telewizją Polską

Tomasz Kammel od lat kojarzony jest głównie z występami w Telewizji Polskiej i choć do jakiegoś czasu prowadzi także swój autorski kanał na YouTube, to właśnie dzięki pracy na Woronicza dorobił się własnego mieszkania wyposażonego w prywatną siłownię. Dziennikarz nie przejmuje się ponadto  krytycznymi komentarzami prezenterów konkurencyjnych stacji, którzy mają mu za złe współpracowanie z "reżimowymi mediami".

Reklama

Popularny prowadzący przez kilkanaście lat występował w porannym programie "Pytanie na śniadanie" obok Marzeny Rogalskiej. Jednak kiedy dziennikarka zrezygnowała z udziału w śniadaniówce, jej miejsce błyskawicznie zajęła inna gwiazda TVP - Izabela Krzan.

Tomasz Kammel oprócz tego regularnie pojawia się na wszystkich flagowych eventach organizowanych przez Telewizję Polską, jest także jednym ze współprowadzących muzycznego show "The Voice". Widzowie nie wyobrażają sobie tego, by kiedykolwiek mógł przenieść się do innej stacji. Dlatego wielbiciele dziennikarza z niemałym zaskoczeniem przyjęli jego komentarz na temat... występu w konkurencyjnym "Dzień Dobry TVN"!

Tomasz Kammel w "Dzień Dobry TVN"?

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" pojawił się ostatnio jako gość podcastu "Bądźmy razem", prowadzonego przez Idę Nowakowską i Aleksandra Sikorę. Podczas rozmowy 51-latek został zapytany o to, jakie wyjątkowe święto chciałby ustanowić w polskim kalendarzu, gdyby tylko miał taką możliwość. Tomasz Kammel, ku zaskoczeniu gospodarzy, zdecydował się na dość nieoczywistą odpowiedź.

Popularny prezenter i konferansjer powiedział bowiem, że z wielką chęcią ustanowiłby "Święto wymiany telewizyjnej". Co miałoby to oznaczać w praktyce?

"Dla dobrej zabawy Prokop z Wellman przychodziliby do TVP, a Kammel z Krzan szliby do TVN. (...) Mogłoby być takie coś, żeby wszyscy w imię jakiejś słusznej, charytatywnej inicjatywy się pomieszali ze sobą. Żeby wysłać taki sygnał, że takiego dnia wszystko jest możliwe" - wyjaśnił swoją kreatywną ideę Tomasz Kammel.

Nie wiadomo jednak, czy dziennikarz mówił w 100% poważnie, bo w jego głosie pobrzmiewała wyraźna nutka ironii. Nie jest bowiem tajemnicą, że najpopularniejsi prowadzący konkurencyjnego programu "Dzień Dobry TVN", czyli Dorota Wellman i Marcin Prokop, zaczynali swoją przygodę z telewizją śniadaniową właśnie w... "Pytaniu na śniadanie".

Czy gwiazdom TVN  spodoba się pomysł kolegi po fachu? Co wy sądzicie na jego temat?

Zobacz też:

Tak mieszka Tomasz Kammel: piękne widoki, własna siłownia i bogato urządzone mieszkanie 

Tomasz Kammel po "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" odpowiada na zaczepki Prokopa. Złożył mu życzenia

Marzena Rogalska z gwoździem w dłoni, pogryziony Filip Chajzer to tylko niektóre z wypadków w programach śniadaniowych 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy