Reklama
Reklama

Tokio 2020. Żona Bartosza Kurka brutalnie zaatakowana po meczu siatkarzy. Irańscy kibice nie mieli litości!

Igrzyska Olimpijskie 2020 w Tokio trwają w najlepsze! Niestety Polska, póki co nie może poszczycić się zdobyciem żadnego medalu na olimpiadzie, jednak kibice wciąż nie tracą nadziei, że sportowcy wrócą do kraju z kilkoma krążkami. Polacy przegrali z irańską reprezentacją 2:3, jednak najgorsze nadeszło po meczu. Żona Bartosza Kurka została zaatakowana przez irańskich kibiców...

Polacy dzielnie walczą na Olimpiadzie. Biało-czerwonym udało się również po raz pierwszy zatriumfować na tegorocznych igrzyskach. Rodacy 3:0 pokonali włoską reprezentację w siatkówce!

Kibicowanie na tegorocznych igrzyskach również nie należy do najłatwiejszych, bo przez różnicę czasu - starty zawodników odbywają się najczęściej w nocy lub nad ranem.

Biało-czerwoni ogromną nadzieję pokładają w polskich siatkarzach. Zaprezentowali bowiem doskonały poziom w Lidze Narodów, gdzie udało im się sięgnąć po srebro.

Reklama

W Tokio reprezentanci musieli już zmierzyć się z irańską drużyną prowadzoną przez Władimira Alekno. Niestety Polakom nie udało się zwyciężyć. Sukces zdobyli natomiast w meczu z Włochami, nie dając im żadnych szans na zwycięstwo.

Najgorsze nadeszło jednak po meczu z Iranem. Bartosz Kurek doskonale poradził sobie na boisku, czym ewidentnie... rozwścieczył irańskich kibiców. I to do tego stopnia, że swoje emocje postanowili wyładować na żonie sportowca.

Wszystko zaczęło się od zdjęcia z Piotrem Nowakowskim, które opublikował Bartosz Kurek. Sportowcy byli wówczas w drodze do Tokio. Fotkę Kurka skomentowała jego żona - Anna, dodając mu otuchy przed startem.

Po sobotnim meczu to właśnie pod tym zdjęciem kibice Iranu zaczęli oznaczać Annę i w odpowiedzi na jej komentarz - wyzywali ją i obrażali. Wiadomości były naprawdę obrzydliwe, nie zabrakło też emotikonek ze środkowym palcem. Jeden z internautów nazwał ją nawet "prostytutką".

Po tych wydarzeniach Kurek usunął wszystkie komentarze i zablokował możliwość dodawania nowych.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartosz Kurek | Anna Kurek | Tokio 2020 | polska reprezentacja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy