Reklama

Reklama

Reklama

To ona zajęła miejsce Kasi Cichopek u boku Hakiela. Szykują się na dziecko…?

Marcin Hakiel (39 l.) po medialnej burzy, która wybuchła wokół jego nagłego rozstania z Kasią Cichopek, w końcu układa sobie życie na nowo - tym razem z partnerką o imieniu Dominika. Czas wyraźnie leczy rany, bo - jak udało się ustalić jednemu z tabloidów - tancerz szuka większego gniazdka, w którym chce zamieszkać z ukochaną. Para planuje ponoć wspólne potomstwo.

Marcin Hakiel już układa sobie życie po rozwodzie z Cichopek. Szuka większego domu

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek oficjalnie zakończyli wspólne życie niespełna miesiąc temu. Po 17 wspólnie spędzonych latach tancerz i aktorka w końcu uzyskali rozwód. Przypomnijmy, że w marcu tego roku para wydała oświadczenie, w którym ujawniła, że ich małżeństwo to przeszłość. Chwilę później Marcin Hakiel udzielił sensacyjnego wywiadu Oli Kwaśniewskiej w programie "Miasto kobiet", w którym sugerował, że został zdradzony. Telewizyjne wyznanie wstrząsnęło polskimi mediami, a byli małżonkowie długo nie znikali z pierwszych stron tabloidów.

Reklama

"Najtrudniejszy moment był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię" - wyznał w programie.

Choć nikt tego nigdy nie potwierdził, w sieci pojawiło się podejrzenie, że nowym ukochanym gwiazdy "M jak miłość" może być Maciej Kurzajewski - kolega z planu śniadaniówki TVP. Prezenterzy konsekwentnie milczeli na temat zażyłości, jaka ich łączy, licząc na to, że afera przycichnie, gdy w końcu dojdzie do rozwodu.

Dziś, gdy minęło sporo czasu od ujawnienia prawdy o rozstaniu Hakiela i Cichopek, tancerz powoli układa sobie życie na nowo z nową partnerką o imieniu Dominika.

Jak udało się ustalić redakcji "Na Żywo", znajoma wspierała go tuż po rozwodzie, mimo że mieszka 300 km od Warszawy, w pobliżu Wrocławia. Nowa znajomość miała narodzić się w internecie, jednak ani kilometry, ani życiowe perypetie nie przeszkadzają w pielęgnowaniu kiełkującego uczucia.

Relacja między Dominiką a Marcinem wyraźnie nabiera kolorów, bowiem od pewnego czasu tancerz na swoich social mediach dzieli się zdjęciami nie tylko tajemniczej blondynki, ale i swojej córki Helenki w towarzystwie innej dziewczynki, która może być dzieckiem nowej koleżanki tancerza. Rozważny gwiazdor uważa jednak, by zachować anonimowość swojego nowego obiektu westchnień i nie publikuje zdjęć twarzy, czy szczegółów z życia tajemniczej kobiety.

"Marcin przedstawił już ukochaną rodzinie i przyjaciołom. Coraz częściej rozmawiają też o zamieszkaniu we wspólnym domu" - podał informator "Na Żywo".

Zarówno Cichopek, jak i Hakiel są gotowi zamknąć wspólny rozdział, dlatego szykują się do sprzedaży willi na warszawskim Wilanowie. Według tabloidu gwiazdor już rozgląda się za większym lokum, choć bierze pod uwagę budowę domu "od zera". Podobno marzy o co najmniej trzypokojowej nieruchomości, w której znajdzie się miejsce dla jego dzieci, ale i może w przyszłości dla nowej pociechy.

Zobacz też:

Wymęczony Marcin Hakiel wyznaje: "Niedługo role się odwrócą"

Marcin Hakiel kończy z użalaniem się nad sobą po rozstaniu z Cichopek! Podjął życiową decyzję

Marcin Hakiel ma nową "przyjaciółkę". Odpowiedź tancerza podgrzała plotki!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy