Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Hakiel kończy z użalaniem się nad sobą po rozstaniu z Cichopek! Podjął życiową decyzję

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przekazali kilka miesięcy temu, że się rozstają. Decyzja miała być wspólna, po prostu miłość między nimi wygasła. Dość szybko się okazało, że jedna ze stron nie do końca pogodziła się z takim rozwiązaniem... Marcin wrzucał na Instagrama posty, z których można było wnioskować, że nadal darzy uczuciem Kasię. Kulminacją był wywiad w "Mieście Kobiet", którego tancerz udzielił Aleksandrze Kwaśniewskiej i żalił się na swoje małżeństwo oraz żonę. Co teraz u niego słychać?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek: związek i rozstanie

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek 11 marca zakomunikowali, że się rozstają. Po 17 latach związku małżonkowie uznali, że miłość wygasła i nic ich w sumie już nie łączy. Poza dziećmi oczywiście. Oboje zadeklarowali, że nie będą prać brudów i udzielać wywiadów, ale szybko okazało się, że jedna ze stron nie do końca pogodziła się z tą decyzją. 

Niedługo po rozstaniu tancerz udzielił wywiadu w programie "Miasto Kobiet". Podczas rozmowy z Aleksandrą Kwaśniewską wyjawił, że chodzi na terapię i proponował Kasi, żeby wspólnie z niej skorzystali, ale odmówiła. Zasugerował też, że żona go zdradziła. Jak można się spodziewać, na Cichopek wylał się hejt, a Hakiel stał się "ofiarą". 

Reklama

Na szczęście skończył użalać się nad sobą w mediach społecznościowych i powoli wychodzi na prostą. Obecnie ma intensywny okres, ponieważ otwiera niebawem kolejną szkołę tańca. Musi dopilnować remontu i prac wykończeniowych. 

Hakiel planuje życie i wakacje bez Cichopek

To nie oznacza, że nie zamierza korzystać z wakacji. "Nie mam wiele czasu na inne rzeczy niż praca i budowa, ale każdą wolną chwilę chcę spędzać z dziećmi. Wakacje z nimi już zaplanowałem, bo to priorytet. Ruszamy z robotą. Na szczęście w tym lokalu mieściła się wcześniej podobna szkoła. Ale i tak czaka nas gruntowny remont szatni i łazienek" - opowiadał w rozmowie z "Faktem".

Widać, że wziął się w garść i odżył. Jest pełen wigoru, ma nowe plany życiowe i wakacyjne. Musi tylko skończy remont: "Musimy też przesunąć kilka ścian, bo mamy swoje standardy i we wszystkich szkołach są podobne rozwiązania i styl. Ale parkiet jest, a resztę na szczęście trzeba tylko odświeżyć".

W tym roku zaplanował wakacje wcześniej, ponieważ jedzie na nie z dziećmi i musiał dogadać się z Cichopek w sprawie terminów. "Fakt" ustalił, że nie będzie to europejski kurort, ale... Stany Zjednoczone! 

***

Zobacz także:

Wszyscy ekscytowali się "romansem" Cichopek, a tu takie wieści o Hakielu. Znajomi potwierdzają plotki

Marcin Hakiel wyjechał zrelaksować się przed rozwodem. Dzieci razem z nim, a nowa dziewczyna?

Marcin Hakiel już nie płacze za Cichopek! Czyżby znalazł pocieszenie w ramionach jednej ze swoich adoratorek?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy