Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

To nagranie zdradza całą prawdę na temat ciąży Meghan Markle! Niezwykły moment!

Wszyscy fani rodziny królewskiej z niecierpliwością czekają, aż na świat przyjdzie pierwsze dziecko Meghan Markle (37 l.) i księcia Harry’ego (34 l.). Jednak wokół ciąży księżnej Sussex krąży wiele plotek, ale może to nagranie zamknie usta wszystkim niedowiarkom.

Nie cichną pogłoski na temat ciąży Meghan Markle. Kilka tygodni temu brytyjskie media wysnuły pogląd, że żona księcia Harry’ego wcale nie jest w ciąży, a pod ubraniami nosi sztuczny brzuch.

Reklama

Dowodem na to mają być zdjęcia, gdzie jednego dnia brzuszek Meghan jest większy, a drugiego mniejszy i o innym kształcie. Także to, że ubrania na ciążowych kształtach księżnej nie układają się naturalnie.

Dodatkowo już w tak zaawansowanej ciąży Markle nie ma trudności w chodzeniu na wysokich szpilkach, ani w poruszaniu się, w tym również w szybkim stawaniu z pozycji kucającej.

Na udawanie ciąży ma wskazywać też to, że Meg ciągle trzyma się za ciążowy brzuszek, jakby obawiała się, że przesunie się jej pod ubraniem, albo w ogóle spadnie. Najnowsze nagranie Meghan jednak daje sporo do myślenia.

Na filmie widać, jak razem z mężem pozuje do zdjęcia, oczywiście trzymając się za brzuch. W pewnym momencie lekko opuszcza jedną rękę i spogląda na swój brzuch, jakby w tym momencie poczuła ruchy dziecka.

Złośliwi jednak twierdzą, że może poczuła nie ruchy dziecka, a przesuwający się właśnie sztuczny brzuch. My jednak mamy nadzieję, że na nagraniu został uchwycony uroczy moment, kiedy pociecha Meghan i Harry’ego postanowiła nieco się poruszać w brzuchu mamy.

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje