Reklama
Reklama

To koniec plotek. Cichopek i Kurzajewski musieli się rozstać. A zapowiadało się tak pięknie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie mogą bez siebie żyć, jednak tegoroczne Walentynki nie okazały się zbyt szczęśliwe dla pary. Choć poranek 14 lutego zapowiadał się doskonale, to doszło do nagłego rozstania.

To koniec plotek. Cichopek i Kurzajewski musieli się rozstać w Walentynki

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie" mają obecnie więcej czasu dla siebie. Dotychczas musieli spędzać poranki w pracy. Najpierw o świcie pędzili do TVP, aby na czas się przygotować, umalować i ubrać, a następnie spędzali długie godziny na Woronicza. Teraz za to mogą delektować się wspólnymi porankami... choć ostatnio w relacjach między nimi brak było spójności.

Reklama

Smutne Walentynki Cichopek i Kurzajewskiego. Doszło do nagłego rozstania

W Walentynki zarówno Kasia, jak i Maciej na Instagramie pochwalili się relacją podczas spaceru po lesie. Katarzyna nie mogła się nacieszyć piękną pogodą, a Maciej udostępnił niewielki urywek fanom: "Nareszcie słoneczny dzień! Przypadek?" - napisała. 

Niestety, po tym wszystkim Cichopek musiała pędzić na plan serialu "M jak miłość", w którym nadal wciela się w rolę Kingi Zduńskiej. Czy para wróciła tego dnia do siebie, aby świętować romantyczne Walentynki? Być może, lecz zachowali te chwile wyłącznie dla siebie.

Kurzajewski wbił szpilę Smaszcz. Odebrał jej coś bardzo cennego

Tymczasem Maciejowi Kurzajewskiemu ostatnio w końcu udało mu się wbić przysłowiową szpilkę swojej byłej żonie, Paulinie Smaszcz

Była małżonka dziennikarza sportowego wyjawiła, że najbardziej tęskni za psem Bono, którym opiekowała się wraz z Kurzajewskim. Na swojej Instastory wspomniała, że chętnie wróciłaby do tych chwil. Niewiele trzeba było czekać - bo już na następny dzień były mąż pokazał, jak świetnie przy nim czuje się Bono.

Zobacz też:

Szczęśliwe wieści od Hakiela i Dominiki. Właśnie podjęli decyzję i oficjalnie ogłosili

Kurzajewski nie gryzł się w język. Tak skomentował tańczącą Cichopek z Hakielem

Hakiel bezwzględny dla Cichopek. Tak skomentował jej zwolnienie z TVP

Kurzajewski młodnieje przy Cichopek. Tak wyglądał 22 lata temu. Czas płynie nieubłaganie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama