Reklama
Reklama

To koniec domysłów o Józefowiczu i Urbańskiej. Pilne wieści się potwierdziły. Poruszenie na całą Polskę

Natasza Urbańska (46 l.) i Janusz Józefowicz (64 l.) są sobą już wiele lat. Choć początkowo nikt nie dawał im szans, oni na przekór wszystkim udowodnili, że naprawdę się kochają. Teraz szykują się właśnie do świętowania 15. rocznicy ślubu. Znajomi małżonków zaskoczyli jednak nowymi wieściami...

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, gdy ogłosili światu, że mają ze sobą romans, wywołali ogromne poruszenie. Młoda aktorka Teatru Buffo i jej starszy o prawie dwie dekady dyrektor od razu stali się więc "ulubieńcami" tabloidów. 

Wielu nie dawało wiary, że to coś poważnego i Janusz jednak wróci do matki swoich dzieci. Nic z tego.

Łączące ich uczucie stało się na tyle trwałe, że para zdecydowała się na ślub i dziecko. Dziś szykują się do świętowania 15. rocznicy ślubu. 

Reklama

To dość trudny moment dla małżonków, bowiem od pewnego czasu w mediach huczało o rzekomym kryzysie w ich związku i domowych awanturach.

Urbańska i Józefowicz: To koniec domysłów

Okazuje się jednak, że wszelkie problemy zostały zażegnane. Właśnie szykują się do obchodów 15. rocznicy, a ich znajomi wyjawili, co dzieje się teraz w ich związku.

"Natasza i Janusz sami są zdumieni, że tak szybko to wszystko minęło. Nie zastanawiali się jeszcze, jak to uczcić, gdyż mają dużo pracy" - zdradza "Rewii" znajoma. 

Niedawno jednak udało im się we dwoje wyjechać od Paryża, gdzie rozpalali płomień dawnych namiętności. 

"Ale byli tam tylko kilka dni, bo Natasza i Janusz nie lubią na długo rozstawać się ze swoją córką" - zdradza informatorka tygodnika.

Zobacz koniecznie: Szok! Chylińska rozwiodła się w tajemnicy. Plotki o mężu okazały się prawdą

Janusz zdał sobie też sprawę, co najbardziej zagrażało ich związkowi. Teraz robi wszystko, bo do tego nie dochodziło...

"Najbardziej związkowi zagraża nuda. I schematyzm. A my żyjemy dynamicznie. Natasza nie musi wisieć mi na ramieniu, a ja nie muszę ciągnąć jej za sobą. Robi swoje projekty, a ja swoje. Myślę, że u nas najważniejsze jest to, że możemy być ze sobą, nie będąc na siebie skazani" - wyznał. 

Zobacz też:

Natasza Urbańska odbudowała relacje z pasierbem. Nie było łatwo...

Edyta Górniak pociesza Nataszę Urbańską po porażce. Co na to Józefowicz?

Natasza Urbańska i Józefowicz: Sensacyjne plotki to jednak prawda. Wielkie poruszenie w dworku w Jajkowicach


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy