Reklama
Reklama

Natasza Urbańska odbudowała relacje z pasierbem. Nie było łatwo…

Natasza Urbańska (45 l.) początkowo, czemu trudno się dziwić, nie wzbudziła sympatii dzieci Janusza Józefowicza z pierwszego małżeństwa. Córka i syn nie byli zachwyceni tym, że tata układa sobie życie z kobietą niewiele starszą od nich. Na szczęście z czasem ich relacje jakoś się ułożyły, szczególnie z Jakubem, z którym połączyła Nataszę pasja artystyczna.

Natasza Urbańska, kiedy poznała Janusza Józefowicza, miała zaledwie 13 lat, a on żonę i dzieci.  

Historia miłości Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza

Jak wspominała w wywiadach pierwszy raz zauważył ją, gdy zdała maturę. Zadzwonił wtedy do jej rodziców z pytaniem, jak jej poszło. Z czasem Urbańska przekonała swojego mentora, że właśnie z nią powinien budować nowe życie, najlepiej poza Warszawą. 

Latem 2008 roku  wzięli ślub, kupili zrujnowany XIX-wieczny dworek w Jajkowicach położonych 70 km od Warszawy i zabrali się za generalny remont. 

Reklama

Jak można się domyślać, dzieci Józefowicza nie były szczególnie zachwycone tym, że tata układa sobie nowe życie z kobietą zaledwie 7 lat starszą od jego córki i 15 lat od syna. 

Natasza Urbańska i jej relacje z Kubą Józefowiczem

Z czasem jednak jakoś się dogadali. Natasza z ogromnym zaangażowaniem budowała relacje z pasierbami, zwłaszcza  z Jakubem, który  także jest związany z show biznesem. Był jeszcze nastolatkiem, gdy tata i macocha zaczęli przyuczać go do zawodu w programie „Przebojowa noc”, który w 2007 roku tworzyli dla TVP. 

Jak z perspektywy czasu wyznał Jakub Józefowicz w rozmowie z Plejadą, nie od razu się z Nataszą polubili:

"Wiadomo, że na początku nie było łatwo. Moje życie rodzinne w pewnym momencie rozłożyło się na dwie oddzielne flanki i musiałem dryfować między jedną a drugą. Trudno było mi się z tym oswoić. Ale z biegiem czasu wszystko się ułożyło".

Natasza Urbańska nawiązała współpracę z pasierbem

Jakub Józefowicz po maturze dostał się na studia w kierunku reżyserii, jednak po roku uznał, że woli spróbować swoich sił w aktorstwie. Wystąpił w reaktywacji kultowego musicalu „Metro. 30 lat później”, a także w produkcjach: „Planeta singli 3”, „Papiery na szczęście” i „Gierek”. 

Nie zapomniał jednak o reżyserii. Półtora roku temu na prośbę macochy, wyreżyserował jej kręcony w Dubaju teledysk do utworu „Instynkt”. W rozmowie z Plejadą Urbańska nie ukrywała zachwytu:

"Mega zdolny wokalista, muzyk, aktor, reżyser, montażysta. Mój pasierb, świetny chłopak. Niesamowity talent i jestem mu bardzo wdzięczna za te obrazki, za to, jak to ujął. Dokładnie tak, jak chciałam".

Ostatnio Jakub Józefowicz, obecnie już 29-letni, jest coraz częstszym gościem w Jajkowicach. Jak spekuluje tygodnik „Na żywo”, prawdopodobnie omawia z macochą kolejne artystyczne pomysły. Z pewnością ich nie zabraknie, bo Urbańska wydaje się osobą o niewyczerpanej energii. Jak zapewnia, cytowana przez tabloid:

„Współpracujemy przy różnych projektach”. 

Zobacz też:

Edyta Górniak pociesza Nataszę Urbańską po porażce. Co na to Józefowicz?

Natasza Urbańska i Józefowicz: Sensacyjne plotki to jednak prawda. Wielkie poruszenie w dworku w Jajkowicach

Dekalog macochy i ojczyma

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz | Jakub Józefowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy