Reklama
Reklama

To koniec domysłów na temat małżeństwa Meghan i Harry'ego. Nie ma już żadnych wątpliwości

Plotki o kryzysie w związku Meghan i księcia Harry'ego w ostatnim czasie znów zaczęły przybierać na sile, a brytyjscy dziennikarze podejrzewali nawet, że para coraz poważniej myśli o rozwodzie. Wątpliwości Brytyjczyków rozwiali teraz jednak sami zainteresowani, którzy pojawili się razem w jednej z kalifornijskich restauracji.

Książę Harry i Meghan Markle przechodzą kryzys?

Nad księciem HarrymMeghan Markle zebrały się ostatnio czarne chmury. Niekończący się konflikt małżonków z resztą królewskiego dworu nie przynosi im popularności, co nie tylko negatywnie odbija się na ich wizerunku i wartości rynkowej, ale także na układach z gwiazdami Hollywood i relacjach z przyjaciółmi.

Reklama

Jakby tego było mało, ostatnio wyszło na jaw, że słynnej parze z powodu zakończenia współpracy z serwisem Spotify przepadną spore pieniądze, a ich kontrakt z Netflixem według brytyjskich ekspertów także wisi na włosku. W dodatku książę i amerykańska aktorka zmuszeni byli opuścić brytyjską rezydencję położoną we Frogmore, co może znacznie utrudnić im ewentualny powrót na Wyspy.

Nic dziwnego, że pomiędzy małżonkami nie dzieje się ostatnio najlepiej. Tak twierdzą przynajmniej brytyjscy dziennikarze i eksperci.

Meghan i Harry rozwiewają wątpliwości. To koniec plotek

Plotki o rzekomym kryzysie w małżeństwie księcia Harry'ego i Meghan Markle od wielu miesięcy elektryzują opinię publiczną na całym świecie, a znawcy rodziny królewskiej snują przeróżne domysły na temat tego, jak dalej potoczą się losy zbuntowanej pary.

Teraz jednak w mediach pojawiło się zdjęcie, które może raz na zawsze ukrócić sensacyjne plotki o problemach małżeńskich księcia i amerykańskiej aktorki. Uśmiechniętą gwiazdę serialu "Suits" przyłapano bowiem na... romantycznej randce z mężem. Para świętowała urodziny księżnej w luksusowej restauracji włoskiej restauracji Tre Lune, w której stołują się takie sławy jak Ellen DeGeneres czy Kourtney Kardashian.

Meghan, która skończyła niedawno 42-lata w towarzystwie męża cały wieczór bawiła się znakomicie. Dobry nastrój nie opuszczał także młodszego syna Karola III.

Meghan Markle świętuje swoje 42-urodziny

Jak poinformowali dziennikarze serwisu Page Six,  świętowanie urodzin Meghan obejmowało także obejrzenie filmu "Barbie" wraz z Portią de Rossi i kilkoma innymi przyjaciółmi celebrytki w teatrze w Santa Barbara. Księżna spotkała się również z grupą znajomych w hotelu San Ysidro Ranch w poniedziałek wieczorem, by wspólnie z nimi wznieść toast z okazji urodzin.

Jak udało się ustalić reporterom magazynu "People", Meghan Markle świętowałą też swój jubileusz wraz z Harrym i dwójką dzieci, w domowym zaciszu, w posiadłości położonej w Montecito.

Czy to zakończy plotki o kryzysie w ich relacji?

Zobacz też:

Rocznica śmierci królowej Elżbiety II. Zaskakująca decyzja króla Karola III

Meghan Markle i książę Harry jednak przechodzą kryzys: ekspertka ujawnia

Rodzina królewska wyrzekła się Harry'ego. Nie może uczcić pamięci Elżbiety II

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy