Reklama
Reklama
Tylko u nas

To już pewne! Doda jedną z prowadzących Polsat SuperHit Festiwal! ​[POMPONIK EXCLUSIVE]

Doda (39 l.) poprowadzi Polsat SuperHit Festiwal! W najnowszym wywiadzie udzielonym dziennikarzowi Pomponika wyznała, czemu sopocka scena jest tak ważna dla artystów i podpowiedziała, na jakie pytania będzie odpowiadać przed wydarzeniem! Zobaczcie sami!

Doda poprowadzi Polsat SuperHit Festiwal!

Doda poprowadzi Polsat SuperHit Festiwal 2023! To wielka nowina, która bardzo cieszy znaną wokalistkę. Czemu według niej Sopot jest tak ważny dla artystów?

"To jest jeden z ważniejszych festiwali w tym kraju. Polsat organizuje go bardzo spektakularnie. Każdy chce tam wystąpić, zaznaczyć swoją obecność. [...] Jest to czas i miejsce, gdzie dobrze się pokazać, jeśli artystycznie się realizujesz" - odpowiedziała wokalistka.

Reklama

Doda jest profesjonalistką! Pokaże to w Sopocie!

"Ja jestem profesjonalistką, ja się do wszystkiego super przygotowuję cały dzień... jeden" - zaśmiała się, po czym szybko dodała, że naprawdę się stara. 

Uchyliła też rąbka tajemnicy, zdradzając, że sopocką scenę przejmie 26 maja (w piątek) - tego dnia wystąpi i poprowadzi festiwal.

Na jakie pytania Doda odpowie przed Polsat SuperHit Festiwal?

Dorota Rabczewska razem z dziennikarzem Pomponika ustaliła też listę pytań - tych mile widzianych przed występem na Polsat SuperHit Festiwal.

"Fajnie, jeśli dziennikarze pytają się o tematy... w temacie. Czyli nawiązujące do sytuacji, w której artysta właśnie jest. Jeśli rozmawiasz ze sportowcem, który przygotowuje się do biegu, to możesz go zapytać, czy te buty są wygodne, czy się rozciągnął, czy zrobił rozgrzewkę, czy wydaje mu się, że dobiegnie pierwszy i jak tam kolega obok, a nie, czy jak dwa lata temu się rozstawał z ex, to jak mu się wtedy trenowało... Wiesz niby trening, ale z du*y pytanie. [...] Przed występem z szacunku do artysty lepiej trzymać się w klimacie tego, co ma zaraz zrobić".

Doda dodała, że na inne pytania chętnie odpowie po występie.

Polsat SuperHit Festiwal zachwyca od 20 lat! Tegoroczne wydarzenie będzie wyjątkowe!

Już od 20 lat Polsat zaprasza na swój festiwal do Opery Leśnej w Sopocie. Za każdym razem jest to wielkie muzyczne święto. Teraz z okazji 20-lecia Polsat SuperHit Festiwal przygotowuje jeszcze piękniejsze wydarzenie!

Tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal 2023 odbędzie się 26, 27 oraz 28 maja. Największe gwiazdy, gorące jubileusze, najlepsza muzyka i humor bez cenzury! Na scenie słynnej Opery Leśnej w Sopocie wystąpią gwiazdy, które ukształtowały i na zawsze odmieniły polską scenę muzyczną!

Kto wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal?

Kogo nie zabraknie? Wystąpi: Dawid Kwiatkowski, IRA, Sara James, Maciej Maleńczuk, Bryska, Smolasty, Ørganek, Agnieszka Chylińska, Doda, Edyta Górniak. To tylko niektórzy artyści, którzy wystąpią w Sopocie. W ostatnim dniu festiwalu na widzów czekają polskie kabarety, czyli: Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Skeczów Męczących!

Sprzedaż biletów na Polsat SuperHit Fesiwal 2023 trwa! Ceny wyglądają następująco: 120 zł (Dzień 1), 150 zł (Dzień 2) i 70 zł (Dzień 3). Ceny mogą się różnić w zależności od wybranego miejsca siedzącego, a bilety należy kupować jedynie u sprawdzonych sprzedawców!

Czytaj też:

SuperHit Festiwal: Ubrali się bez skrupułów. Rodowicz odkryła nogi, Doda kusiła jako wojowniczka

Doda wyjawia tajniki reality show, w którym weźmie udział. Będzie się działo?

Doda 20 lat temu zdawała maturę. Swoim wyglądem szokowała egzaminatorów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Polsat SuperHit Festiwal 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy