Reklama
Reklama
Tylko u nas

To już oficjalnie koniec. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się [POMPONIK EXCLUSIVE]

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już parą. Wieści o rozstaniu, tylko Pomponikowi, na gali gwiazd jednego z portali przekazała sama Julia Wieniawa. W rozmowie z naszym reporterem aktorka opowiedziała o szczegółach.

O kryzysie w związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego mówiło się już od dłuższego czasu. Czarę goryczy przelał wyjazd celebryty do Stanów Zjednoczonych, gdzie szlifuje swoje aktorskie umiejętności. 

Już kilka tygodni temu informowaliśmy, że aktorce coraz bardziej doskwiera samotność...

"Dla Julii związek na odległość kompletnie się nie sprawdza. Jest osobą, która wymaga dużo uczucia i atencji, ale też fizycznej bliskości, a tego nie dostaje. Jak sama twierdzi, w zasadzie są już tylko przyjaciółmi" - wyznał informator "Super Expressu". 

Reklama

Julia Wieniawa oficjalnie potwierdziła. To koniec związku z Nikodemem Rozbickim

Teraz już oficjalnie wiemy, że związek Wieniawy i Rozbickiego się zakończył. Rozstanie, w rozmowie z reporterem Pomponika oficjalnie potwierdziła Julia Wieniawa. Aktorka była obecna na imprezie celebryckiej jednego z portali plotkarskich, gdzie udzieliła wywiadu naszemu reporterowi. Nasz dziennikarz zapytał celebrytkę o to, czy prawdą są plotki o jej rozstaniu.

"Chyba to prawda" - odparła Wieniawa.

Damian dopytał więc, czy Julia jest singielką.

"No tak" - potwierdziła wyraźnie wzruszona aktorka. Po czym została przytulona na pocieszenie przez naszego reportera.

Od przyjaźni do miłości. Historia związku Wieniawy i Rozbickiego

Przypomnijmy, że aktorska para rozpoczynała swoją relację od łączącej ich przyjaźni. W końcu zdecydowali się zostać parą. Ich związek hartował się podczas spontanicznej wycieczki po Europie. Po powrocie Julia  ujawniła  w rozmowie z Pomponikiem, że wspólnie spędzone wakacje umocniły ją w przekonaniu, że może mieć do ukochanego bezgraniczne zaufanie, do tego stopnia, że postanowili razem zamieszkać i zaadoptować psa. 

Pierwsze rozstanie nastąpiło 1,5 roku temu, jednak okazało się przejściowe. Teraz wszystko wskazuje na to, że to już definitywny koniec. Czy przetrwa chociaż przyjaźń? Przekonamy się w najbliższym czasie. 

Zobacz też:

Wieniawa stanowczo odcina się od polskich gwiazd sieci. "Nic nie robią"

Julia Wieniawa wprawiła wszystkich w osłupienie. Nagle pokazała ciążowy brzuch


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Nikodem Rozbicki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy