Reklama

Reklama

Reklama

The Voice Senior: Witold Paszt nie pojawi się w finale! Płyną smutne wieści!

W sobotni wieczór TVP zaplanowała emisję finału "The Voice Senior". Widzowie poznają, który z seniorów zwycięży w tym muzycznym show. Niestety, tuż przed emisją odcinka dotarły do mediów smutne informacje o jednym z jurorów. Okazuje się, że Witold Paszt nie da rady dotrzeć do studia. Co się stało?

"The Voice Senior"  to odmiana programu "The Voice of Poland", w którym biorą udział utalentowani emeryci.

Show cieszy się sporą popularnością, więc TVP ruszyła z emisją kolejnej edycji. Tym razem w fotelach jurorskich zasiedli: Maryla Rodowicz, Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Witold Paszt. 

W sobotni wieczór czeka nas finałowa rozgrywka. Widzowie dowiedzą się, kto będzie zwycięzcą tej edycji. 

Niestety, tuż przed emisją odcinka do mediów trafiła smutna informacja. Okazuje się, że założyciel zespołu VOX nie pojawi się w studio po finale show.

Reklama

Witold Paszt chory. Co się stało?

Informacje te pojawiły się na Facebooku Witolda Paszta, który wyjawił, że problemy zdrowotne uniemożliwiły mu dotarcie do studia TVP. 

"Moi kochani, nie będzie mnie dziś wieczorem na ogłoszeniu wyników głosowania. Dochodzę do siebie w domku po chorobie" - napisał Paszt, ale nie sprecyzował, co się dokładnie stało.

"Będę za to oglądał program i trzymał kciuki za wszystkich finalistów, ba, wszystkich uczestników tej edycji "The Voice Senior"! - dodał, a następnie zwrócił się wprost do uczestników:

"Możecie już czuć się wygrani, bo zrobiliście pierwszy krok do spełnienia swoich marzeń! Gratuluję Wam odwagi i pięknych wykonań, ale przede wszystkim życzę Wam, aby był to dopiero początek tej muzycznej przygody. A to fantastyczna przygoda, wierzcie mi na słowo" - podsumował. 

Zobacz też:

Tomasz Komenda rozstał się z partnerką

Kryzys w małżeństwie Kożuchowskiej?

Pacjencie zwlekają z pójściem do szpitala. Dlaczego?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Witold Paszt | The Voice Senior

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy