Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

"Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Litwin wygrała z rakiem. "Nasze ciało sobie samo nie poradzi"

​Agnieszka Litwin jest jedną z pogodniejszych uczestniczek 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Żywiołowa gwiazda kabaretu wiele ostatnio przeszła. Uczestnictwo w tanecznym show Polsatu jest dla niej nagrodą po tym wszystkim, co przeszła w ostatnich miesiącach.


Agnieszka Litwin jest gwiazdą Kabaretu Jurki. Sympatyczna i zabawna satyryczka została zaproszona do udziału w tanecznym show Polsatu "Taniec z Gwiazdami". W drugim odcinku popularnego programu opowiedziała o swojej chorobie. 

W październiku 2021 roku gwiazda kabaretu poinformowała w mediach społecznościowych, że zdiagnozowano u niej nowotwór piersi. Wyjaśniła, że gdyby nie jej uważność i samokontrola, to prawdopodobnie nie zauważyłaby, że w jej organizmie dzieje się coś niepokojącego.

Reklama

"A właściwie ja go wykryłam przez wymacanie, a lekarz to potwierdził. Piszę o tym z dwóch powodów: Pierwszy i nie ma nic ponadto - to nasze zdrowie i życie. Róbcie to, dotykajcie się, macajcie, słuchajcie sygnałów, jakie wysyła Wam organizm i ich nie lekceważcie. Im szybciej coś wykryjecie, tym szybciej wrócicie do życia..." - pisała wówczas Litwin.

Zmiany wykryte u gwiazdy kabaretu okazały się złośliwe i Litwin musiała przejść dwie operacje. 

Całe szczęście kuracja zakończyła się sukcesem i w kwietniu tego roku aktorka wróciła na scenę. Teraz twierdzi, że zupełnie inaczej patrzy na życie. W rozmowie z nami opowiedziała o swoim powrocie do zdrowia i misji, jaką ma zamiar teraz spełniać.

"Do wszystkiego podchodzę z bardzo dużą radością. W ogóle zaczęłam podchodzi do życia inaczej. (...) Jestem pełna pozytywnej energii. Nie jestem w stanie powiedzieć, skąd ona się bierze, ale mam jej tak dużo, że obdarowuję innych tą energią. To się napędza, to wraca, to wzajemnie gdzieś oddziałuje i oby tak się działo, bo mam taką misję, żeby się dzielić z ludźmi dobrą energią, dobrymi emocjami, śmiechem, radością - mówiła Agnieszka Litwin.

Agnieszka Litwin jest świetnym przykładem na to, że z choroby można wyjść. Dla artystki odskocznią było malowanie. W "Tańcu z Gwiazdami" pokazano jej niezwykle barwne obrazy. Zapytana, co chciałaby przekazać czytelnikom Pomponika, Agnieszka Litwin powiedziała:
"Jedno bardzo bym chciała przekazać. Żebyście się państwo nigdy nie poddawali, bo jeżeli podda się nasza głowa, jeżeli podda się nasza dusza, nie będzie tej jedności ciała ducha i umysłu, to nasze ciało sobie samo nie poradzi".

Całą rozmowę z Agnieszką Litwin można zobaczyć tutaj.

Jesteście fanami programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"? Nowe odcinki show w każdy poniedziałek o 20:05 na antenie Polsatu, a także na Polsat Go - SPRAWDŹCIE!

Zobacz też:

Agnieszka Litwin wyeksponowała nogi na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Widzowie są pod wrażeniem!

Agnieszka Litwin wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Wciąż toczy walkę z rakiem

"Taniec z Gwiazdami": Krawczyńska, Pisarek i Julia Suryś pokazały sporo ciała!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Litwin | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy