Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Litwin wyeksponowała nogi na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Widzowie są pod wrażeniem!

Agnieszka Litwin (50 l.) pomimo przebytej choroby nowotworowej zdecydowała się na udział w "Tańcu z Gwiazdami". Jej partnerem jest debiutujący w programie tancerz, Dominik Rudnicki-Sipajło. W drugim odcinku oczarowali widzów zmysłową cha-chą, a Agnieszka pokazała na parkiecie zgrabne nogi!

Agnieszka Litwin mimo przebytej poważnej choroby zdecydowała się na udział w tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami". Gwiazda polskiego kabaretu ponad rok temu usłyszała druzgocącą diagnozę.

Agnieszka Litwin choruje na nowotwór piersi

W październiku 2021 roku poinformowała w sieci, że lekarze wykryli u niej guza piersi. Artystka zaapelowała do kobiet, aby nie zapominały o samobadaniu, ponieważ może im to uratować życie.

Reklama

Dalsze badania wykazały, że niestety zmiany mają charakter złośliwy i niezbędna była operacja. W kwietniu jednak aktorka wróciła do pracy, a w ostatnim odcinku tanecznego show zachwyciła widownię... zgrabnymi nogami

"Taniec z Gwiazdami": Agnieszka Litwin pokazała zgrabne nogi

Agnieszka Litwin przyznała na Instagramie, że od dziecka marzyła o tym, aby grać, tańczyć i malować, a teraz przyszła kolej na taniec. Jej partnerem jest debiutujący w programie Polsatu Dominik Rudnicki-Sipajło.

Agnieszka i Dominik zaprezentowali widzom zmysłową cha-chę do utworu "Cold Heart" Eltona Johna i Dua Lipy. Przy okazji sukienka artystki odsłoniła jej zgrabne nogi

Publiczność zdecydowanie doceniła pozytywną energię Agnieszki. 

"Nawet jeśli robi tam jakieś techniczne błędy, to i tak przykrywa je swoją szczerą radością i uśmiechem. Ja tam uwielbiam oglądać występy Agnieszki" - czytamy w komentarzach. 

Oglądaj odcinki "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w poniedziałki o 20:05 w Polsacie albo online pod tym linkiem!

Zobacz też:

Agnieszka Litwin wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Wciąż toczy walkę z rakiem

"Taniec z Gwiazdami": Krawczyńska, Pisarek i Julia Suryś pokazały sporo ciała!

Halina Frąckowiak o śmierci Hulewicza. Rozmawiała z nim przed śmiercią

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Litwin | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy