Reklama
Reklama

Agnieszka Litwin wraca do telewizji. Odmieniona aktorka wygrała z walkę z rakiem

Agnieszka Litwin (50 l.) zmagała się z rakiem. W jej piersi wykryto złośliwe zmiany nowotworowe. Po kilku miesiącach intensywnego leczenia aktorka znów może cieszyć się tym, co kocha najbardziej - wróciła do pracy w kabarecie Jurki. Choroba zmieniła nieco aktorkę, jednak najważniejsze, że znów może cieszyć się zdrowiem. Jak dziś wygląda Agnieszka Litwin?

Agnieszka Litwin wraca do telewizji. Odmieniona aktorka wygrała z walkę z rakiem

Agnieszka Litwin skradła serca widzów swoimi występami w kabarecie Jurki, jednak niestety musiała na chwilę wycofać się z show-biznesu. Przypomnijmy, że w październiku 2020 roku usłyszała okropną diagnozę - wykryto u niej złośliwego raka piersi. Aktorka wówczas rozpoczęła zawziętą walkę z nowotworem, o czym na bieżąco informowała za pośrednictwem social mediów. Mimo trudności życiowych optymizm nigdy jej nie opuszczał, a jej instagramowe posty zawsze pełne były pozytywnego nastawienia i motywacji do działania.

Reklama

Aktorka przeszła najpierw operację wycięcia guza, a zimą tego roku czekał ją kolejny zabieg. Jak wówczas informowała - wszystko poszło zgodnie z planem. Po niemal dwumiesięcznej rekonwalescencji okazuje się, że gwiazda kabaretu Jurki powoli wraca do zdrowia i właśnie zaczyna współpracę z telewizją. Ostatnio aktorka dodała swoje selfie na profil społecznościowy, na którym widać , że Agnieszka nieco się zmieniła, jednak uśmiech nigdy nie schodzi z jej twarzy!

Jak napisała na Instagramie:

Agnieszka Litwin należy do kabaretu Jurki, który od ponad dwóch dekad bawi Polaków. Aktorka niedawno powróciła do pracy w komediowej grupie i tak jak przed laty współtworzy telewizyjne skecze w stacji Polsat.

Zobacz też:

Izabela Janachowska z mikro-torebusią. Wydała na nią bajońską sumę!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Królikowski przeprasza i rezygnuje. Mówi o chorobie! "Nie mogę udawać, że jestem zdrowy i silny"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Litwin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama