Reklama
Reklama

Agnieszka Litwin trafiła do szpitala! Diagnoza lekarzy brzmiała jak wyrok! Gwiazda kabaretu Jurki walczy o zdrowie!

Agnieszka Litwin walczy z chorobą nowotworową. Gwiazda kabaretu Jurki od razu podjęła się dramatycznej walki z chorobą i czasem. Kobieta ostatnio znów trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację. Nie kryje swej wdzięczności lekarzom i wierzy, że wszystko skończy się dobrze...

Agnieszka Litwin jest członkinią popularnego kabaretu Jurki. Jej żarty bawią rodaków od kilku lat. Nic więc dziwnego, że gwiazda ma ogromne grono fanów, którzy nie mogą się doczekać jej kolejnych występów. 

Niestety, w życiu prywatnym u Agnieszki w ostatnim czasie nie jest zbyt kolorowo. Jakiś czas temu Litwin wyjawiła, że lekarze wykryli u niej raka piersi. Trzeba było natychmiast podjąć leczenie. 

Agnieszka nie traci nadziei, że wszystko będzie dobrze. Zaapelowała do fanów, aby ci regularnie się badali, bo tylko wczesne wykrycie zmian nowotworowych może nas uchronić przed śmiercią. 

Gwiazda trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację wycięcia guza. Gdy wydawało się, że najgorsze już za nią, musiała ponownie być hospitalizowana. 

Reklama

Agnieszka Litwin przeszła kolejną operację

Kilka dni temu poinformowała, że przebywa w szpitalu i czeka ją kolejna operacja. 

"Pozdrawiam z Opolskiego Centrum Onkologii w Opolu. Jutro operacja i wracam powoli, jak tylko dojdę do siebie, gdzieś mnie tam wypatrzycie pewnie. Udanego wtorku , pierś do przodu, głowa do góry i dużo śmiechu. Nie dajcie się, trzymajcie się i badajcie się" - pisała wówczas. 

Na szczęście wszystko się udało
i Agnieszka napisała, że liczy na to, że teraz będzie dobrze. "Dzień dobry, wszystko dobrze kochani, dziękuję Wam wszystkim za wsparcie z całego serca" - napisała ze szpitalnego łóżka. 

Fani od razu pospieszyli ze wsparciem...

Zobacz też:

Angelina Jolie apeluje w ważnej sprawie: "Może już nigdy nie będę mogła wyjść!" 

Angelina Jolie o śmierci matki. Bardzo ją zmieniła

Andrzej i Patrycja Sołtysikowie starają się o dziecko

Ukraiński żołnierz: Jesteśmy przygotowani, wycofanie się nie wchodzi w grę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Litwin
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy