Reklama
Reklama

Takie wieści u Golców. Nadchodzi ten rok. Nie kryją się już z tą tajemnicą

Zespół Golec uOrkiestra nie próżnuje. Grupa będzie jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów. Bracia Łukasz i Paweł zapewniają, że tej nocy nie zabraknie ich największych i najgorętszych przebojów. Panowie podsumowali kończący się rok i przygotowali wspaniałą niespodziankę dla fanów.

Golec uOrkiestra gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie

Wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku 2023 roku. Wspaniale zapowiada się ono w stacji Polsat, która w tym roku organizuje Sylwestrową Moc Przebojów. Na scenie w Chorzowie zaprezentują się gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Usłyszymy niezapomniane przeboje, klasyczne hity i utwory, które wprost porywają do tańca. Wśród wykonawców, którzy zagrają dla nas tego wieczoru, jest także zespół Golec uOrkiestra.

Reklama

"Energia będzie oczywiście nieziemska. Golec uOrkiestra jest gwarantem pozytywnej energii i wielkich przebojów, które poruszają tłumy i tak też będzie tym razem. Cieszymy się bardzo na to spotkanie na chorzowskim stadionie, znamy to miejsce od lat i ta śląska publiczność jest naprawdę fantastyczna i ona kocha Golców i nasze przeboje" - zapowiada Łukasz Golec, jeden z założycieli zespołu.

Sylwester w Polsacie z największymi hitami zespołu Golec uOrkiestra

Nie da się ukryć, że formacja ma na swoim koncie mnóstwo hitów, które można już uznać za legendarne i bez których trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek imprezę. Próżno szukać kogoś, komu noga nie poderwie się do tańca przy takich kawałkach jak "Ściernisko" czy "Szarpany".

Najgorętsze przeboje Golec uOrkiestry z pewnością rozgrzeją publiczność zgromadzoną przed sceną w Chorzowie, ale także telewidzów oglądających stację Polsat.

"Zagramy przede wszystkim nasze największe hity, bo to nasi słuchacze wybrali, które piosenki chcą usłyszeć. Oczywiście musi być "Ściernisko", "Crazy is my life", "Górą Ty" i jeszcze kilka innych, ale nie chcę tutaj wszystkiego zdradzać. Cała historia polega na tym, że został ogłoszony plebiscyt, które piosenki mamy zagrać na sylwestrze, oddaliśmy głos słuchaczom" - zdradza Paweł Golec, który tworzy zespół Golec uOrkiestra wraz z bratem bliźniakiem Łukaszem i jego żoną Edytą

Golec uOrkiestra podsumowują rok i zdradzają plany na następny

Grudzień i okolice sylwestrowej nocy to niewątpliwie czas podsumowań bieżącego roku i snucia planów na następny. Zespół Golec uOrkiestra ma za sobą wyjątkowo aktywny czas. Jak podkreślają bracia, dużo się działo.

"To był bardzo intensywny czas. Wydaliśmy dwie piosenki: "Stromy szlak" i "Ewa", która są już taką swoistą zapowiedzią zbliżającego się 25-lecia Golec uOrkiestry, z którym chcemy ruszyć na wiosnę w trasę po Polsce i za granicą. Mamy 12 nowych piosenek przygotowanych, cały album" - mówi Łukasz Golec.

Ten rok był dla wielu gwiazd intensywny chociażby przez wzgląd na fakt, że poprzednie lata były mocno ograniczone przez obostrzenia związane z pandemiczną rzeczywistością. Był to trudny czas pod względem koncertów, wystąpień publicznych. Teraz wszystko ruszyło pełną parą.

"Ten rok to były też festiwale, koncerty zagraniczne, my sporo koncertujemy za granicą, mamy fanów, którzy chcą brać udział w takich wydarzeniach" - dodaje Łukasz Golec. Wygląda na to, że zespół Golec uOrkiestra nie zwalnia tempa i przyszły rok zapowiada się dla nich równie aktywnie.

"Ruszamy z naszym 25-leciem i wspaniałą trasą koncertową. Na naszej nowej płycie pojawią się też różne gościnne występy, gościnne układy, więc też będzie to dla wielu nie lada zaskoczenie, z kim Golcowie tym razem połączą siły. Możemy zdradzić powiedzieć, że to jest takie też wielopokoleniowe działanie muzyczne. Cieszymy się z tych wszystkich nowości, tych piosenek i tych spotkań, które już ruszą od końca marca, bo tak planujemy to 25-lecie celebrować. Będzie to połączone z wydaniem nowej płyty. Trzymajcie kciuki, bo kończymy realizować nowe teledyski, już po nowym roku wlecą nowości, naprawdę będzie się działo" - zdradza zespół Golec uOrkiestra.

Zobacz także:

Sąsiedzi Golców nie kłamali. Żona oficjalnie potwierdziła. Takie wieści i to na święta

Góralska chata Łukasza Golca i jego żony. Taki dom i widoki to marzenie

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w domu Golców. Bracia stawiają na pewien ważny szczegół

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy