Reklama
Reklama

Taka przyszłość czeka Cichopek i Kurzajewskiego. Ekspert nie przebierał w słowach

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stracili pracę w TVP, ale czy ta zmiana pogorszy ich sytuację finansową? Na ten temat wypowiedział się ekspert, który wie, jaka przyszłość czeka byłych prezenterów "Pytania na śniadanie". Oto co powiedział.

Taka przyszłość czeka Cichopek i Kurzajewskiego. Ekspert nie przebierał w słowach

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, choć byli jedną z ulubionych par widzów "Pytania na śniadanie" to nie uniknęli zwolnienia. O ile Kasia ma jeszcze angaż w "M jak miłość", a także własną firmę kosmetyczną i biżuteryjną może spać spokojnie. Co jednak z Maćkiem, któremu zostało występowanie tylko w TVP Sport? Ekspert od marketingu wyjaśnia, jaka przyszłość czeka Cichopek i Kurzajewskiego.

Reklama

Zobacz też: Wydało się, jak zwolniono Cichopek i Kurzajewskiego. Padły szczegóły

Cichopek i Kurzajewski - taka czeka ich przyszłość. Ekspert wyjaśnia

Eskeprt od marketingu, Adam Szudra z Agencji Friends & Brands wyjaśnił, co czeka zakochaną parę po opuszczeniu ekipy TVP. Choć mogłoby się wydawać, że nie czeka ich już nic dobrego, to wbrew pozorom może być odwrotnie.

"Kontrakt z TVP mógł być dla niej zmorą. Pojawianie się na antenie budowało jej rozpoznawalność, ale też blokowało. Wielokrotnie zdarzały się sytuacje, że jakaś gwiazda była zainteresowana współpracą reklamową, ale uniemożliwiała jej to umowa. Dlatego myślę, że teraz po rozstaniu Katarzyny Cichopek z "Pnś" ta współpraca może nawet rozkwitnąć. Oczywiście to będzie zależało od tego, jak dalej będzie prowadziła swój profil" - wyznał ekspert dla "JastrząbPost".

Cichopek i Kurzajewski zostaną influencerami. Społeczność już mają

Wygląda na to, że Cichopek i Kurzajewski zostaną influencerami. Obecnie na Instagramie Kasi zgromadziło się 585 tys. osób, a u Maćka 88,9 tys. obserwujących. Taka ilość wraz z rozpoznawalnymi nazwiskami daje gwarancję sukcesu, gdyby chcieli zareklamować firmy lub produkty znanych marek. Czy to właśnie kierunek, który powinni obrać? Oto ile mogą zarobić.

"W naszej branży ocenia się twarde dane, czyli efektywność współpracy z influencerami. Jeśli chodzi o wartość marketingową pary, wszystko zależy od potrzeb reklamodawcy i wartości, jakimi się kieruje. Ostatecznie jednak nawet w parze influencerów zawsze jest podmiot wiodący marketingowo. Motorem napędzającym klientów jest w tej relacji Kasia. Dlatego bez Maćka jej wycena i tak nie spadnie. Nadal będzie mogła liczyć na minimum 20-40 tysięcy złotych za kampanię w internecie. W przypadku gwiazd tego formatu to realne pieniądze.

Zobacz też:

Ta nagła wiadomość całkiem załamie Cichopek. Uznała, że ludzie muszą to wiedzieć

Michał Witkowski komentuje zmiany w TVP. Będzie tęsknił za Cichopek? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Cichopek nadała przejmujący komunikat. Postanowiła szybko działać. "Tu i teraz"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy