Reklama

Reklama

Reklama

Tak wyglądają rodzice Martyny Wojciechowskiej: "Tak, też jestem słoikiem"

Martyna Wojciechowska (47 l.), podróżniczka i niezależna kobieta. Jej program "Kobieta na krańcu świata" inspiruje kobiety, aby walczyć o swoje marzenia. Po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim (50 l.) dostała mnóstwo słów wsparcia. Tym razem rodzice postanowili interweniować, ofiarując gwieździe TVN... słoiki z przetworami!

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie, na którym chwali się prezentem do skonsumowania. Fani byli zachwyceni, ponieważ gwiazda telewizyjna kolejny raz pochwaliła się rodzicami. Oto jak wyglądają rodzice Martyny Wojciechowskiej!

Martyna Wojciechowska obdarowana słoikami od rodziców

Silna i niezależna Martyna Wojciechowska, która ma obecnie 47 lat, pochwaliła się na Instagramie prezentem od rodziców. Jak wiadomo, Martyna obecnie mieszka wyłącznie z córką i obie prowadzą aktywne życie.

Reklama

Rodzice Martyny Wojciechowskiej rozkochali w sobie widzów podróżniczki. Nie brakowało słodkich komplementów na temat doskonałego wynalazku, jakim są słoiki z przetworami, a także o miłości rodziców do dziecka. Oprócz obserwatorów Wojciechowska otrzymała liczne, choć mało wylewne komentarze od celebrytów: Joanny PrzetakiewiczZosi ZborowskiejAnny SkuryJoanny Moro i Anny Powierzy.

Tak wyglądają rodzice Martyny Wojciechowskiej

Rodzice Martyny Wojciechowskiej to Joanna i Stanisław. Pobrali się 13. października 1973 roku, a pomiędzy nimi jest różnica 16 lat, która zupełnie im nie przeszkadza. Mama Joanna ma 72 lata i zajmowała się domem. Z kolei tata Stanisław ma 88 lat i prowadził warsztat samochodowy, który obsługiwał znane osobistości, np. Violettę Villas.

Z okazji 48. rocznicy ślubu, Martyna pochwaliła się stażem małżeńskim rodziców, wrzucając urocze zdjęcie i wzruszający wpis:

Obdarowujecie swoje dzieci słoikami?

Zobacz także:

Agnieszka Woźniak-Starak powierzyła pupila nowemu chłopakowi. Pies był ulubieńcem jej męża

Lipowska o kulisach rozwodu Cichopek z Hakielem. Nie wytrzymała

Edyta Pazura zachwyciła ponętnym kadrem. Oto, kto zrobił zdjęcie...

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy