Reklama

Reklama

Reklama

Tak William i Kate zareagowali na odejście Harry'ego i Meghan. Musiało być im przykro...

Po śmierci królowej Elżbiety II fani brytyjskiej rodziny królewskiej mieli nadzieję, że relacja pomiędzy księciem Williamem a Harrym ociepli się. Nic jednak nie wskazuje na to, że zwaśnieni bracia wyciągną do siebie dłoń, wręcz przeciwnie. Na jaw wyszły zaskakujące doniesienia, które miały miejsce tuż po słynnym już "Megxicie". Zagraniczna prasa donosi, jak rzekomo miał zachować się przyszły król na wieść, że jego jedyny brat chce odejść z dworu!

W lutym 2020 roku książę Harry i jego żona Meghan Markle postanowili odejść z brytyjskiego dworu i przeprowadzić się do Los Angeles. Fani i inni royalsi byli zaskoczeni ich decyzją, ale Sussexowie chcieli żyć na własnych zasadach i nie planowali dłużej służyć monarchii. Od tego wydarzenia prasa co chwilę donosi o rzekomych kłótniach w rodzinie królewskiej.

Plotki na temat konfliktu pomiędzy Harrym i Meghan a resztą rodziny nasiliły się po śmierci królowej Elżbiety II. Oliwy do ognia co jakiś czas dolewa sama aktorka, która krytykuje bliskich męża.

Reklama

Teraz na jaw wyszło, jak na wieść o przeprowadzce 38-latka i jego wybranki serca zareagował książę William i księżna Kate.

Książę William i księżna Kate tak zareagowali na wieść o odejściu Harry'ego i Meghan! Wyszło to po trzech latach

Harry i Meghan z royalsów stali się pełnoetatowymi celebrytami. Ich rzadkie pojawianie się w ojczyźnie 38-latka owiane były tajemniczością i plotkami, a do prasy co chwilę przedostają się informacje na temat skandalicznego zachowania Sussexów.

Jakiś czas temu dawna asystentka wyznała, jak podle miała ją traktować aktorka. Nic więc dziwnego, że pracownicy odetchnęli z ulgą na wieść o "Megxicie". Jak się teraz okazuje, nie tylko oni. Brytyjskie media podają, że również książę William i księżna Kate poczuli spokój po wyprowadzce krnąbrnych Sussexów.

"Jak zdradził mi informator, William i Kate również poczuli ulgę, że "dramat minął", kiedy Harry i Meghan odeszli" - twierdzi Katie Nicholl, ekspertka od rodziny królewskiej w "Vanity Fair".

Harry i Meghan raczej nie ucieszą się z tego faktu. Będzie im przykro?

Zobaczcie również:

Zapracowany Karol III. Pałac Buckingham pokazał pierwsze oficjalne zdjęcie urzędującego króla!

Ujawniono szczegóły testamentu królowej Elżbiety II. Kto dostanie najwięcej?

Kulisy sytuacji przed pogrzebem królowej wychodzą na jaw. Harry wściekły

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton | Książę Harry | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy