Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. To smutne!

Wciąż nie milką kontrowersje wokół grobu Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.). Od pogrzebu minęły dwa tygodnie, a niejasności jest coraz więcej. W dodatku wygląd grobu również zaskakuje.

Coraz więcej instytucji interesuje się miejscem pochówku milionera, męża Agnieszki Woźniak-Starak (41 l.). O braku zezwoleń na pochowanie Piotra Woźniaka-Staraka w rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda na Mazurach opinia publiczna została poinformowana jeszcze przed pogrzebem. 

Reklama

Nie przeszkodziło to jednak rodzinie i tak pochować tragicznie zmarłego Piotra w wybranym przez siebie miejscu.

Bliscy tłumaczą, że miejsce w Fuledzie jest przystosowane do pochówku, bo znajdują się tam katakumby, które umożliwiają pochowanie zmarłego poza cmentarzem. 

Obecnie sprawą zajmuje się olsztyński sanepid wspomagany przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Giżycku. W miejscu pochówku wciąż trwają prace i badania, a urzędnicy są zdania, że nie spełniono wszystkich wymogów prawnych. 

Pojawiły się także najnowsze zdjęcia grobu Piotra i wzbudziły one niemałe kontrowersje. Na świeżym grobie nie ma ani zniczy, ani też kwiatów. Na pogrzebie rodzina również nie życzyła sobie kwiatów, więc całkiem możliwe, że z tych samych powodów nie ma ich także na mogile zmarłego. 

Obecnie nikt też nie odwiedza miejsca pochówku, gdyż cała rodzina przebywa za granicą.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »