Reklama

Reklama

Reklama

Tak Ohme i Kalczyńska podsumowały Małgorzatę Rozenek! Obrazi się?

Małgorzata Ohme i Anna Kalczyńska wyprzedzają Małgorzatę Rozenek-Majdan doświadczeniem w pracy w studio „Dzień Dobry TVN”. Zapytane o to, czy ich koleżankę można byłoby zastąpić, nie wahały się nad odpowiedzią. Nie miały o niej nic dobrego do powiedzenia?

Małgorzata Ohme i Anna Kalczyńśka szczerze o Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan długo marzyła o pracy w "Dzień Dobry TVN", jednak upragnioną posadę zdobyła dopiero po głośnych roszadach w zarządzie stacji. Przed kamerą wylądowała razem z Krzysztofem Skórzyńskim. Niestety, jej występy od samego początku budziły wątpliwości fanów śniadaniówki. Wielu powątpiewało, czy Rozenek znajdzie przyjazne miejsce wśród wyjadaczy pokroju Prokopa czy Wellman i zostanie w gronie prowadzących.

Reklama

Kolejne tygodnie mijały, a Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż pojawiała się na ekranach telewizorów. Chociaż nadal nie wszystko idzie jej jak z płatka, koleżanki uważają, że zasłużyła na to, by być częścią programu, ponieważ widzowie uaktywniają się, gdy tylko widzą ją na kanapie.

"To nie jest trudne zadanie zastąpić Małgosię Rozenek, bo ktokolwiek by Małgosię zastąpił, to i tak by uzyskał miano następcy Małgosi Rozenek, ponieważ poziom prześladowań i hejtu związanego z Gosią jest nieprawdopodobny. Jest skandaliczny. To czy ona będzie w tym programie, a myślę, że będzie, to że ktoś uważa, że się nadaje, ktoś inny, że się nie nadaje, natomiast nigdy nie było aż takiej agresji. Wystarczy prześledzić social media. One żyją tylko wtedy, gdy Gosia jest w programie" - powiedziała Małgorzata Ohme w rozmowie z Jastrząb Post.

Ohme przyznała także, że Rozenek ma umiejętność "polaryzacji ludzi". Albo ludzie ją uwielbiają, albo nienawidzą. Nie ma nic pomiędzy tym.

Ohme zrobiła także mały wywiad na temat koleżanki wśród osób z TVN i wie, że Rozenek naprawdę dokłada wszelkich starań, by wykonywać swoją pracę jak należy. Hejt nie jest w stanie podkopać jej pozycji. Wiele osób z najbliższego otoczenia chroni "Perfekcyjną", więc nie ma obaw o to, że coś złego może się wydarzyć.

Anna Kalczyńska zgodziła się z Ohme, mówiąc, że prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie przejmuje się negatywnymi komentarzami i realizuje swoje plany i marzenia na przekór innym.

"Rzeczywiście Gosia jest osobą, która wywołuje dużo emocji. Wywołuje dużo sympatii i także innych komentarzy. Ale myślę, że jej to nie przeszkadza. Ona jest po prostu osobą, która lubi się konfrontować" - wyznała Kalczyńska.

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek poprowadzi program o... In Vitro! Internauci uszczypliwie komentują

Małgorzata Rozenek i Agata Młynarska mają dość plotek. Oto, co wyszło na jaw!

Rozenek gotowa na święta. Willę wartą 30 tysięcy miesięcznie zamieniła w zimowe królestwo!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy