Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek poprowadzi program o... In Vitro! Internauci uszczypliwie komentują

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) może pochwalić się trzema synami, którzy urodzili się dzięki metodzie In Vitro. Prezenterka "Dzień dobry TVN" będzie kontynuowała dotychczasowy format opowiadający o trudach bezpłodności. W dokumencie odwiedzi pary, którym już udało się powitać na świecie upragnione dziecko. Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek to najlepszy wybór na prowadzącą program "In Vitro. Nauka czy cud? 2"!

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi program o... In Vitro! Fani uszczypliwie komentują

Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie mówiła na temat metody In Vitro, wspierała akcje uświadamiające społeczność, a nawet dołączyła do Donalda Tuska, aby walczyć o refundację metody In Vitro dla bezpłodnych par

Nie dziwi więc wybór Małgorzaty na prowadzącą program "In Vitro. Nauka czy cud? 2". Internauci uszczypliwie komentują, że to będzie pierwszy program Małgorzaty Rozenek, w którym będzie miała pojęcie, o czym mówi. Naszym zdaniem internetowi bohaterzy zza klawiatury zbyt ostro oceniają Gonię, oglądając ją tylko w "Dzień dobry TVN".

Reklama

"In Vitro. Nauka czy cud? 2". Małgorzata Rozenek walczy o metodę In Vitro w Polsce

"In Vitro. Nauka czy cud? 2" jest kontynuacją pierwszego sezonu, w którym Małgorzata Rozenek odwiedza parę, która walczy o posiadanie potomstwa. Będą rozmawiać o trudach, niepowodzeniach i wszystkich przeszkodach, które ich spotkały w drodze do upragnionego rodzicielstwa.

"Jeżeli jesteś zainteresowany tą problematyką albo ktoś wokół Ciebie ma problem z płodnością, albo jeszcze sam nie wiesz, ale możesz mieć problemy z płodnością. Ten problem dotyka już 3 milionów osób w Polsce, co czwarta para boryka się z problemami z zajściem w ciążę, to ten program pokaże ci, na co musisz się szykować. Program jest też bardzo ciekawy dla osób, które szukają nowinek medycznych" - opowiada Małgorzata.

"Przede wszystkim jest takim dokumentem przeżyć. Te przeżycia, niezależnie od tego, czy one dotyczą in vitro, czy innych rzeczy są wspólne. Ten strach, ten lęk, ta nadzieja, ta wielka radość, to ogromne rozczarowanie. To jest bardzo prawdziwy, autentyczny i wzruszający dokument" - wyznała Małgorzata Rozenek Majdan na TVN Style.

"In Vitro. Nauka czy cud? 2". Kiedy i gdzie oglądać?

Bohaterami programu będą też pary z poprzedniej edycji, którzy cieszą się już swoimi pociechami powitanymi na świecie. "To była moja jedenasta ciąża, ale pierwsza zakończona porodem"- wyzna 32-letnia Jadwiga w jednym z programów.

"Wasz przykład będzie najlepszym dowodem dla par, że warto i nie wolno się poddawać. Zawsze tak, jak powiedziałaś znajdzie się jakiś sposób" - cytuje Małgorzatę Rozenek portal Dziendobry.tvn.pl.

Premiera programu "In Vitro. Nauka czy cud? 2" odbyła się w sobotę 3 grudnia 2022 roku o godz. 16:55 na antenie Discovery Life. Z kolei dokument na antenie TVN Style będzie dostępny od 7 lutego 2023 roku o godz. 22:55

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek i Agata Młynarska mają dość plotek. Oto, co wyszło na jaw!

Rozenek gotowa na święta. Willę wartą 30 tysięcy miesięcznie zamieniła w zimowe królestwo!

TYLKO U NAS: Małgorzata Rozenek w "Dzień Dobry TVN" to dopiero początek! Znamy jej kolejne plany zawodowe

Małogrzata Rozenek przyprawia Amaro o zawał? Z bólem patrzy na to, co się wyprawia z jego domem!

Małgorzata Rozenek nie kryje uznania dla "Kurzopków": "Świetnie to rozegrali"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | "Dzień Dobry TVN" | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy