Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek i Agata Młynarska mają dość plotek. Oto, co wyszło na jaw!

Nieoczekiwana zamiana Małgorzaty Rozenek-Majdan (44 l.) na Agatę Młynarską (57 l.) dosłownie zatrzęsła "Dzień dobry TVN". Od początku prowadzenia porannego programu Gonia musiała mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami. Plotki o zastąpieniu Rozenek-Majdan przez Agatę Młynarską są prawdziwe? Teraz wszystko wyszło na jaw!

Małgorzata Rozenek i Agata Młynarska mają dość plotek. Oto, co wyszło na jaw!

Szok i niedowierzanie nastał wśród widzów "Dzień dobry TVN", kiedy to na antenie zamiast Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiła się Agata Młynarska. Starsi widzowie doskonale pamiętają dziennikarkę i konferansjerkę z lat 80. i 90. Wśród wielu pewnie pojawiła się nostalgia za "dawnymi czasami", bo teraz wiadomo, "nie ma czasów".

Fani, którzy nie są przychylni Małgorzacie Rozenek z radością widzieliby Agatę Młynarską na stałe w ramówce. Czy tak się stanie? Obie panie zabrały głos na temat pojawiających się plotek.

Reklama

Małgorzatę Rozenek-Majdan wygryzie Agata Młynarska? Teraz wszystko wyszło na jaw

"Nie wygryzę Rozenek! Nigdy nikogo nie wygryzłam i nie wygryzę, choć czasem gryzę!" - napisała Agata Młynarska w swoich mediach społecznościowych, jednocześnie ostro ucinając narastające plotki.

Warto przypomnieć, że Młynarska miała okazję prowadzić program śniadaniowy 20 lat temu. Było to "Pytanie na śniadanie" wraz z Dorotą Wellman. Czy dziennikarka ma ochotę na powtórkę? 

Stanowczo mówi, że: "Nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody. Trzeba się nieustannie rozwijać i definiować na nowo. I takie zadanie też postawiła sobie Małgorzata Rozenek-Majdan".

Agata Młynarska pocieszyła Małgorzatę Rozenek

Agata Młynarska pocieszyła Małgorzatę Rozenek, że ona również była krytykowana przez widzów. Jednak zamiast komentarzy w social mediach, ona dostawałą... listy!

"Mnie w moich początkach pracy na wizji nikt nie wspierał. Może najbliżsi czasem coś dobrego powiedzieli. Do działu kontaktów z widzami przychodziły listy, w których wieszano mnie na suchej gałęzi i odsądzano od czci i wiary. Pisano, żeby zamienić Młynarską, która jest nieporozumieniem, na Wojtczak albo Wander".

Wśród największych zastrzeżeń wobec Małgorzaty były dziwne maniery - np. ciągłe poprawienie włosów, a także niewyraźne mówienie. Fani byli na tyle niemili, że poradzili Rozenek wybranie się do logopedy i... tak zrobiła! 

Małgorzata Rozenek podziękowała za pocieszenie z ust tak doświadczonej dziennikarki jaką jest Agata Młynarska!

Zobacz też:

Agata Młynarska walczy z nieuleczalną chorobą. Pokazała się po dłuższej nieobecności, tak się zmieniła!

Rozenek gotowa na święta. Willę wartą 30 tysięcy miesięcznie zamieniła w zimowe królestwo!

Agata Młynarska pokazała zdjęcie z dawnych lat. "Stara spódnica, perły pożyczone od koleżanek"

Małogrzata Rozenek przyprawia Amaro o zawał? Z bólem patrzy na to, co się wyprawia z jego domem!

Agata Młynarska pokazała syna. "Jestem z niego bardzo dumna"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska | Małgorzata Rozenek | "Dzień Dobry TVN" | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy