Reklama
Reklama

Małogrzata Rozenek przyprawia Amaro o zawał? Z bólem patrzy na to, co się wyprawia z jego domem!

Małgorzata Rozenek, kiedy zobaczyła dom na warszawskim Wilanowie od razu się w nim zakochała! Wiedziała, że będzie on idealny dla powiększonej rodziny. Co czują po czasie wynajmujący jej dom, małżeństwo Amaro? "Staram się nie zaglądać za często na profil Gosi" - wyznaje Agnieszka Amaro, żona znanego kucharza.

Co łączy ze sobą Małgorzatę Rozenek-Majdan z Wojciechem Modestem Amaro? Najbardziej znana celebrytka w Polsce wynajmuje dom od uduchowionej pary! Koszt najmu generuje ogromne zyski dla Wojciecha Basiury Modesta Amaro, ale znanego mistrza kuchni boli coś zdecydowanie innego.

Małogrzata Rozenek przyprawia Amaro o zawał? Z bólem patrzy na to, co się wyprawia z jego domem!

Malgorzata Rozenek wita się od niedawna nie tylko z widzami na Instagramie, ale też w "Dzień dobry TVN". Odkąd rodzina Goni i Radka powiększyła się o małego Henia, postanowili wynająć coś większego, aby każdy spokojnie się pomieścił. To wtedy opuścili warszawski apartament i... znaleźli dom słynnego szefa kuchni.

Reklama

"Dziwnie, jak się widzi swoje łóżko, swoje meble, a w nim nieswojego męża. To jest dziwne uczucie, przyznaję. Staram się nie zaglądać za często na Instagram Gosi. Mam duży sentyment do swojego domu, ponieważ wszystko w tym domu zaprojektowałam ja i lubiłam ten dom" - powiedziała Agnieszka Amaro w wywiadzie dla "JastrząbPost".

Małgorzata RozenekRadosław Majdan wynajmują dom na warszawskim Wilanowie. Co miesiąc płacą małżeństwu Amaro 30 tysięcy złotych! Cena nie dziwi, ponieważ dom zaprojektowany przez Agnieszkę Amaro był jej "oczkiem w głowie", a budowa przebiegła błyskawicznie w ciągu 11 miesięcy.

"Na pewnym etapie życia to była taka perełka i spełnienie wszystkich marzeń żony. Zresztą był to projekt błyskawiczny. Od momentu wbicia pierwszej łopaty, do momentu, kiedy weszliśmy do domu z dziećmi i szczoteczki do zębów w łazienkach, i wszystko było na swoich miejscach tak, że można było wszystkiego od razu używać. To było mniej niż 12 miesięcy. Żona jest niecierpliwa" - dodał Wojciech.

Wojciech Modest Amaro i Agnieszka Amaro szczerze o wynajmującej Małgorzacie Rozenek

Wojciech i Agnieszka postanowili zrezygnować z dotychczasowego życia i zbliżyć się ku wierze. Dlatego zamieszkali na farmie, na której sami pielęgnują warzywa i owoce, a także wybudowali własną kapliczkę! Tym bardziej wynajem domu był dobrym posunięciem. 

Jak zareagowali kiedy dowiedzieli się, że to Małgorzacie Rozenek wpadł w oko ich dom?

"Zdziwienie, radość. Cieszyliśmy się. Widzieliśmy, jak bardzo Małgosia przeżywa tę przeprowadzkę, jak bardzo się cieszy. Dla nas też to była taka radość, że im się podoba" - dodała Agnieszka Amaro.

Czy faktycznie aż tak źle się dzieje w domu Małgorzaty Rozenek-Majdan? W końcu można obserwować u niej spotkania rodzinne, ćwiczenia w garażu, zabawy w ogrodzie i pozowanie w lustrach...

Zobacz też:

Wojciech Modest Amaro i Agnieszka Amaro: miłość, restauracja i kapliczka

Wojciech Modest Amaro chce pomagać trudnej młodzieży. Rusza z "katolickim gospodarstwem"

Nawrócony Wojciech Modest Amaro: "staram się żyć stylem Maryi". Apeluje też o posłuszność Bogu

Modest Amaro głosi Słowo Boże: "Jezus z rybaka zrobił pasterza i z kucharza może zrobić, kogo tylko chce" 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama