Reklama
Reklama

Tak mieszkał Gabriel Seweryn. Versace z Głogowa miał królewski apartament

Pogrzeb Gabriela Seweryna odbędzie się dziś, 6 grudnia o godzinie 12:00 w Krzepowie. Do dziś znajomi, przyjaciele, rodzina, a także cała branża show-biznes nie może otrząsnąć się po śmierci charyzmatycznego projektanta. Oto jak mieszkał na co dzień Versace z Głogowa.

Tak mieszkał Gabriel Seweryn. Versace z Głogowa miał królewski apartament

Gabriel Seweryn, czyli Kolorowy ptak show "Królowe życia" zmarł we wtorek, 28 listopada. 56-latek, który w Głogowie prowadził swój zakład z futrami, zostanie na długo w pamięci widzów. Szczegóły dotyczące dzisiejszego pogrzebu opublikował jego były partnerRafał Grabias.

Reklama

Tak mieszkał Gabriel Seweryn. Apartament w Warszawie

Gabriel Seweryn przez 18 lat był związany z Rafałem Grabiasem. Mężczyźni mieszkali w Głogowie, rodzinnym mieście projektanta. W centrum miasta znajdował się jego mały zakład, który pod koniec jego życia ostatecznie musiał zamknąć. Gabriel i Rafał zdecydowali się na przeprowadzkę do Warszawy, a konkretniej do apartamentu przy ulicy Wilczej w Warszawie. To stąd pochodzi najwięcej zdjęć wnętrz uczestnika "Królowe życia". Na zdjęciu Gabriel ze swoim ostatnim partnerem, Kamilem.

Tak mieszkał Gabriel Seweryn: Salon

Salon apartamentu w Warszawie był jednocześnie wielką przestrzenią do prezentowania swoich dzieł, a także miejscem spotkań.

W jego apartamencie pojawiało się wiele gwiazd, takich jak chociażby Danuta Martyniuk.

Tak mieszkał Gabriel Seweryn: Pracownia

Versace z Głogowa zajmował się projektowaniem i szyciem futer. Przed swoją śmiercią Versace z Głogowa zmagał się z problemami finansowymi i zawodowym wypaleniem. Miał w planach przebrażowić się i otworzyć zakład kosmetyczny i fryzjerskki.

Projektant futer po pierwszym zachłyśnięciu się warszawskimi salonami i skończonej emisji show wrócił do rodzinnego miasteczka. Jednocześnie on jak i Rafał Grabias rozstali się w atmosferze wzajemnych oskarżeń, a także ujawniania niewygodnych informacji z przeszłości.

Tak mieszkał Gabriel Seweryn. Oto Mieszkanie w Głogowie

Mieszkanie w Głogowie było też częścią planu zdjęciowego do programu "Królowe życia". To właśnie tam mogliśmy podejrzeć niewielką część jego mieszkania w rodzinnym mieście. Choć na Instagramie nie chwalił się miejscem zbyt często, to można stwierdzić, że jest ono prawie identycznie urządzone jak apartament w Warszawie.

Kiedy w mediach pojawiły się informacje o śmierci Gabriela Seweryna, Rafał Grabias opublikował na Instagramie zdjęcie Gabriela, które podpisał jednym słowem: "Żegnaj".

Zobacz też:

Znamy szczegóły pogrzebu Gabriela Seweryna. Wszystko przekazał jego były partner

Pilny zwrot akcji ws. śmierci Gabriela Seweryna. Wkroczono do jego mieszkania. Sąsiedzi wyjawili prawdę

Kontrowersje wokół śmierci Gabriela Seweryna. Jest zawiadomienie do prokuratury

Fani wstrząśnięci niespodziewanym odejściem Gabriela Seweryna. Spływają kondolencje

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gabriel Seweryn
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy