Reklama
Reklama

Królowe życia: Rafał Grabias pozywa Gabriela Seweryna! Ale afera ( TYLKO U NAS)

To już koniec pięknej, medialnej miłości. Rafał Grabias wypowiada wojnę Gabrielowi Sewerynowi. Zatrudnił prawnika i zapowiada batalię w sądzie. O co poszło?

Gabriel Seweryn, 54-letni  uczestnik ośmiu edycji kontrowersyjnego programu „Królowe życia” w TTV, a na co dzień ceniony projektant futer, odebrał właśnie pismo od adwokata, którego wynajął jego były partner 39-letni Rafał Grabias. 

Eks-kochanek chce mu zakneblować usta?

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias spędzili razem ponad 18 lat. Niestety, coraz więcej wskazuje na to, że gdy w 2016 roku rozpoczęli karierę w „Królowych życia”, ich związek był już fikcją. Zresztą „Versace z Głogowa” w szczerej rozmowie z Pomponikiem przyznał, że zgodził się na udział w programie między innymi po to, by ratować coś, co już od dawna nie istniało, ale on sam nie przyjmował tego do wiadomości:

Stalker, którego nigdy nie było

Reklama

Ze swojego rozstania Gabriel Seweryn i jego wieloletnia „muza” Rafał Grabias – celowo, czy mimowolnie - zrobili medialną telenowelę w odcinkach, która ciągnęła się przez wiele miesięcy niczym barazylijski tasiemiec. 

Obecnie „Versace z Głogowa” buduje związek ze 29-letnim stylistą Kamilem Biełą i podobno u jego boku wreszcie czuje się naprawdę szczęśliwy. Jednak fani wciąż nie mogą mu darować tego, że wspólnie z Rafałem udawali parę, choć już nie byli razem. 

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że do opinii publicznej dotarła, zresztą wyssana z palca, informacja, jakoby projektant związał się ze swoim… stalkerem.  Jak stanowczo zapewnia były „król życia”:

Spotkają się w sądzie?

Od lutego tego roku Seweryn i jego były partner nie utrzymują ze sobą kontaktu. Jednak, jak się okazuje, nie zdołali jeszcze całkowicie zamknąć za sobą drzwi do przeszłości. Dowód? Do Pomponika dotarła informacja, że Rafał Grabias wynajął adwokata w sprawie naruszenia jego dóbr osobistych i dobrego imienia, a także zniesławienia i zniewagi. 

Za pośrednictwem prawnika Grabias zarzuca projektantowi futer, że w ramach udzielanych wywiadów „bezprawnie wtargnął w sferę określonego stanu emocjonalnego, poczucie bezpiecznej i niezakłóconej jego aktywności życiowej, budowanych od początku zakończenia ich relacji prywatnej i zawodowej”.  Jak wyjaśnia jego pełnomocnik w oficjalnym piśmie:

Grabias żąda, by Seweryn niezwłocznie przestał wyrażać publicznie swoje opinie o nim. W przeciwnym razie, jak grozi, nie tylko wystąpi przeciwko niemu na drogę sądową, ale też ujawni kilka dodatkowych wątków z ich wspólnego życia, które do tej pory zachowywał wyłącznie dla siebie. Gabriel Seweryn nie kryje rozgoryczenia: 

Cóż, czyli chyba już do siebie nie wrócą…

Przełomowy wyrok w Polsce. Cyrkowcy skazani za znęcanie się nad zwierzętami

Polski działacz przeniesiony do kolonii karnej. "Nie ogolił się"

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez

znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

W 10. edycji "Top Model" występuje transpłciowa uczestniczka

Rebel Wilson coraz chudsza. Pokazała się w kostiumie kąpielowym

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Grabias | Gabriel Seweryn | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy