Reklama
Reklama

Znamy szczegóły pogrzebu Gabriela Seweryna. Wszystko przekazał jego były partner

Znamy już informacje na temat pogrzebu Gabriela Seweryna, którego opłakuje cały show-biznes. Gdzie, kiedy i o której godzinie odbędzie się pogrzeb gwiazdy "Królowe życia"? O wszystkim poinformował Rafał Grabias, wieloletni partner Versace z Głogowa.

Znamy szczegóły pogrzebu Gabriela Seweryna. Wszystko przekazał jego były partner

Informacje o śmierci Gabriela Seweryna dotarły do nas we wtorek, 28 listopada. Do dziś znajomi, przyjaciele, rodzina, a także cała branża show-biznes nie może otrząsnąć się po tej wieści. Kolorowy ptak show "Królowe życia", który w Głogowie prowadził swój zakład z futrami zostanie na długo w pamięci widzów. W ostatnim czasie życie nie potoczyło się zgodnie z jego oczekiwaniami i został bezrobotnym. Dziś, jego wieloletni partner, Rafał Grabias poinformował gdzie i kiedy będzie pogrzeb Gabriela Seweryna.

Reklama

Gabriel Seweryn nie żyje. Rafał Grabias podał szczegóły pogrzebu

Na Instagramie Rafał Grabias udostępnił klepsydrę z informacjami na temat pogrzebu 56-letniego Versace z Głogowa. Dowiadujemy się z niego, że ostatnie pożegnanie Gabriela zaplanowano na 6 grudnia w Krzepowie o godzinie 12:00.

"Msza (...) żałobna odprawiona zostanie dnia 6.12.2023 r. (środa) o godz. 12:00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie, po czym nastąpi odprowadzenie zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku. Pogrążona w żalu rodzina" - czytamy na Instastory Rafała Grabiasa.

Rafał Grabias żegna Gabriela Seweryna. Rozstali się w atmosferze skandalu

Rafał Grabias przez 18 lat był partnerem Gabriela Seweryna. Obaj wystąpili w programie "Królowe życia", lecz później doszło do nieporozumień i rozstali się w atmosferze skandalu.

Rafał Grabias odszedł z programu w 2020 roku, a rok później para ogłosiła rozstanie. Nie zabrakło wzajemnych oskarżeń, a także ujawniania niewygodnych informacji z przeszłości. Podobno finał ich sporu miał zakończyć się w sądzie, lecz sprawa naturalnie ucichła. Po rozstaniu obaj weszli w nowe związki.

Kiedy w mediach pojawiły się informacje o śmierci Gabriela Seweryna, Rafał Grabias opublikował na Instagramie zdjęcie Gabriela, które podpisał jednym słowem: "Żegnaj".

Zobacz też:

Pilny zwrot akcji ws. śmierci Gabriela Seweryna. Wkroczono do jego mieszkania. Sąsiedzi wyjawili prawdę

Kontrowersje wokół śmierci Gabriela Seweryna. Jest zawiadomienie do prokuratury

Fani wstrząśnięci niespodziewanym odejściem Gabriela Seweryna. Spływają kondolencje

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gabriel Seweryn | Rafał Grabias
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy