Reklama
Reklama

Tak mieszka Katarzyna Cichopek. To tutaj będzie spędzać czas z Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem postanowiła zakupić nieruchomość blisko poprzedniego miejsca zamieszkania. Wszystko ze względu na dzieci i naprzemienną opiekę nad nimi. Aktorka z "M jak miłość" i prezenterka "Pytania na śniadanie" w swoim apartamencie przeprowadziła generalny remont. To tutaj będzie spędzać czas z Maciejem Kurzajewskim.

Tak mieszka Katarzyna Cichopek. To tutaj będzie spędzać czas z Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie zwalniają tempa. Choć wiele mówi się o remoncie ich wspólnego gniazdka w dotychczasowym domu dziennikarza TVP, lecz żadne z zakochanych nie informuje o postępach w remoncie. Natomiast apartament aktorki "M jak miłość" to co innego! W projektowaniu wnętrz Cichopek pomagał jej znajomy architekt wnętrz, Jonatan Kilczewski - razem pracowali podczas projektu TVP "Operacja aranżacja". Teraz możemy podziwiać efekty współpracy.

Reklama

Tak mieszka Katarzyna Cichopek. Apartament to połączenie klasyki i luksusu

Kasia Cichopek w najnowszym poście na Instagramie pochwaliła się ukończoną łazienką! Aktorka w opisie zdradziła, że inspiracją dla łazienki były... koła. Na zdjęciach widać, że wykorzystano podtynkowe baterie, a kolor baterii to uniwersalny chrom. Całe wnętrze jest utrzymane w kolorze bieli, czerni i srebra.

Salon Katarzyny Cichopek to połączenie ciepłych barw beżu i brązu. W salonie od razu uwagę zwraca wielki beżowy narożnik w minimalistycznej wersji. Główną ozdobą salonu jest ściana na której namalowane są żurawie.

Wisienką na torcie w apartamencie jest garderoba, o której zawsze marzyła Kasia: "Marzy mi się garderoba Carrie Bradshaw!". Architekt miał spore wyzwanie, ale udało mu się stworzyć ciepłe wnętrze z zamykanymi szafami, frontami z płyty imitującej tkaninę, a także małą toaletką pod oknem. 

Przestronna kuchnia, a raczej aneks kuchenny ma niezbędne wyposażenie - lodówkę, kuchenkę, zlew i estetyczne dodatki. Główną ozdobą tej części apartamentu jest duży, okrągły stół do którego pasują krzesła z rattanowymi wstawkami, zgodnie z projektem od Jonatana.

Plotki o Cichopek stały się prawdą. Zawsze dostaje to, czego chce

"Z Kasią Cichopek współpracowało mi się bardzo dobrze. Jest konkretna, wie, czego chce. Mamy też czasem podobny gust, więc bardzo tę pracę lubiłem - zarówno na planie, jak i na prywatnie" - powiedział w rozmowie z Pomponikiem Jonatan, który działał z prezenterką "Pytania na śniadanie" na planie programu "Operacja aranżacja".

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy