Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tak Joanna Krupa uczciła urodziny narzeczonego! Co za niespodzianka!

Joanna Krupa (39 l.) jest po uszy zakochana w swoim nowym narzeczonym Douglasie. Teraz okazało się, że para obchodzi urodziny w tym samym dniu i modelka postanowiła to uczcić!

23 kwietnia, 39 lat temu przyszła na świat Joanna Krupa. Okazało się, że tego dnia urodził się także jej ukochany, Douglas Nunes.

Reklama

Nie wiadomo tylko, w którym roku, lecz i tak zbieżność dat jest niesamowita! Z tej okazji Joanna postanowiła zrobić niespodziankę swojemu wybrankowi i zamówiła dla niego aż dwa torty.

Jeden tylko dla Douglasa, a drugi, by uczcić ich wspólne święto. Tym wyjątkowym prezentem Dżoana pochwaliła się oczywiście na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Pod jej wpisem nie zabrakło oczywiście komentarzy, w których znalazły się życzenia urodzinowe dla Douglasa i Krupy. Niewykluczone, że już niedługo para będzie miała więcej okazji do wspólnego świętowania.

Zbliżający się ślub zakochanych z pewnością na długo zostanie w ich pamięci i co roku będą celebrować ten wyjątkowy dzień. Kto wie, może w ich życiu pojawi się także ktoś trzeci i będzie to kolejny powód do radości? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje