Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Krupa czuwa przy chorym przyjacielu. To dla niej ciężkie chwile!

Joanna Krupa (38 l.) znana jest ze swojej wrażliwości i empatii. Teraz modelka przeżywa trudny czas, bo zachorował jej psi przyjaciel.

Gwiazda jest znaną miłośniczką zwierząt i nic dziwnego w tym, że odkąd zachorował jeden z jej psiaków, to Joanna jest jednym wielkim kłębkiem nerwów.

W święta wielkanocne okazało się, że jej ukochany pies, Rugby ma zapalenie płuc i problemy z sercem. Nie zastanawiając się ani chwili, zakończyła swoją podróż do Teksasu i wróciła do Los Angeles, by czuwać czy pupilu w klinice dla zwierząt.

"Asia od rana do wieczora czuwa przy inkubatorze, w którym leży jej ukochany piesek. Uważa, że jak będzie koło Rugby'ego, to pies szybciej dojdzie do siebie. Mama podrzuca jej jedzenie, chociaż Asi w ogóle nie dopisuje apetyt" - zdradza "Faktowi" znajomy Krupy.

Reklama

Faktycznie, od momentu publikacji wiadomości o złym stanie zdrowia Rugby’ego, celebrytka ograniczyła swoją działalność w mediach do minimum i cały swój czas poświęca psiakowi. 

Na szczęście Asia może liczyć na wsparcie ukochanego i mamy, jednak dopiero gdy jej czworonóg wyzdrowieje, będzie mogła odetchnąć z ulgą. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy