Reklama
Reklama

Tajemnica Elżbiety Romanowskiej. Osoba z ekipy "Nasz nowy dom" przerywa milczenie

Jaka jest Elżbieta Romanowska? Widzowie mogli wielokrotnie zobaczyć aktorkę w serialach i podczas prowadzenia wydarzeń. Już na jesień zobaczymy aktorkę w nowej odsłonie programu "Nasz nowy dom". Poprzeczka jest zawieszona wysoko, a teraz jeszcze takie wieści z ekipy na planie!

Tajemnica Elżbiety Romanowskiej. Osoba z ekipy "Nasz nowy dom" przerywa milczenie

Elżbietę Romanowską jako nową prowadzącą program "Nasz nowy dom" zobaczymy już jesienią w telewizji Polsat. Informacja o zmianach wywołała poruszenie, lecz sama zainteresowana w naszym wywiadzie jasno powiedziała, że nie zamierza być drugą Katarzyną Dowbor. Dzielnie ruszyła już na plan, spotkała się z ekipą budowlaną i architektami. Teraz okazuje się, że jedna z osób ujawnia tajemnicę, jaką osobą jest Elżbieta Romanowska.

Reklama

Niespodziewane wyznanie o Elżbiecie Romanowskiej. Martyna Kupczyk zdradziła, jaka jest naprawdę

Martyna Kupczyk od początku pracuje na planie programu "Nasz nowy dom". Jako architekt zajmuje się projektowaniem przestrzeni dla osób w potrzebie. Często są to małe pomieszczenia, które muszą pomieścić kilka osób. Wtedy do akcji wkracza ona! W rozmowie z tabloidem niespodziewanie wypowiedziała się na temat Elżbiety Romanowskiej.

"To niesamowicie sympatyczna osoba z ogromnym i bardzo fajnym poczuciem humoru, przebojowa, silna babka. Do tego uśmiechnięta, skromna, otwarta do ludzi. Czego mogę Eli życzyć? Niech się nie zmienia i będzie tak samo pozytywną osobą, jaką jest" - wyznała.

Okazuje się, że obie panie miały okazję się poznać i przebywać ze sobą w conajmniej kilku sytuacjach. Ewidentnie obie się polubiły, a na pewno dobrze bawiły.

"Na pewno życzę też następnych przepięknych 40 lat i ogromnych sukcesów w aktorstwie, bo to jest, myślę, jej numer jeden. Koni z nią nie kradłam, ale pływałam z Elą na łódce, kąpałyśmy się w jeziorze i bardzo się przy niej uśmiałam. Nudzić się z nią nie można" - zdradziła Martyna Kupczyk w rozmowie z Plotkiem.

Elżbieta Romanowska otrzymała falę hejtu

Po opublikowaniu oficjalnej informacji o nowej roli Elżbiety Romanowskiej, pojawiły się osoby, które wysyłały do aktorki obraźliwe wiadomości. Po kilku dniach nowa prowadząca postanowiła odpowiedzieć wszystkim hejterom na Instagramie.

"Mówię tutaj o ludziach, którzy do mnie wysyłają bardzo obraźliwe rzeczy. Gdybyście zobaczyli kilka programów, które już będą w emisji i mieli wtedy jakieś swoje uwagi, to wtedy ja bardzo chętnie je przyjmę, ale pisanie mi, że jestem grubą świnią, że trzeba będzie poszerzać drzwi uczestników, żebym się zmieściła. Naprawdę?" - mówi aktorka na nagraniu.

Z rozczarowaniem i rozgoryczeniem aktorka podkreśliła, że pisanie takich wiadomości i komentarzy świadczy wyłącznie o niskim poziomie kultury piszącego.

Zobacz też:

Romanowska dostała niespodziewane wsparcie. Aż huczy od plotek

Tak Romanowska negocjowała prowadzenie "Naszego nowego domu". Przyłapano ją z Miszczakiem! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Ela Romanowska o roli prowadzącej "Nasz nowy dom": "Nie chcę być drugą Katarzyną Dowbor" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Ruszyły nagrania do nowego sezonu "Nasz nowy dom". Mamy zdjęcia z planu [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska | "Nasz nowy dom" | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama