Reklama

Reklama

Reklama

Szymon Majewski zniknął z show-biznesu. Wrócił na premierę filmu! Bardzo się zmienił!

Szymon Majewski (55 l.) pojawił się ostatnio na premierze głośnego filmu "Kryptonim Polska". Prezenter, choć dawno niewidziany na imprezach tego typu, chętnie pozował na ściance. Dziennikarz zjawił się w typowym dla siebie nonszalanckim stylu - w wymiętej marynarce i koszuli i rozwianym włosem. Co dziś robi Szymon Majewski?

Szymon Majewski zniknął na chwile z show-biznesu. Wrócił na premierę filmu! Bardzo się zmienił?

Szymon Majewski swoją największą popularność przeżywał w latach 2004-2011 kiedy to był prowadzącym satyrycznego programu "Szymon Majewski Show" oraz "Mamy cię". W 2012 roku dziennikarz zakończył współpracę z TVN-em i od tamtej pory zaczął publikować treści na własną rękę na serwisie YouTube. Dziś jest gospodarzem audycji radiowej "Nie mam pytań", w której spotyka się z polskimi gwiazdami i próbuje pokazać je od bardziej prywatnej strony.  

Obecnie Szymon nie uczęszcza już na ścianki tak często, jak przed laty i woli skupiać się na pracy w radiu oraz oddawać się życiu rodzinnemu. Ostatnio zrobił jednak wyjątek i pojawił się na premierze filmu "Kryptonim Polska". Komedia w reżyserii Piotra Kumika zwabiła takich celebrytów jak: Maciej Musiałowski, Borys Szyc oraz Antek Królikowski. Szymon Majewski również pozował na ściance w typowym dla siebie nonszalanckim stylu  - w nieco wymiętej marynarce i koszuli, a stylizację dopełniały zmierzwione włosy.

Reklama

Przypomnijmy, że Szymon Majewski parę lat temu udzielił wywiadu, w którym wyznał, że od czasu śmierci swojej matki zmagał się ze stanami depresyjnymi. Trudności natury psychicznej przyszły, gdy zdał sobie sprawę, że to, co przeżywa prywatnie, zupełnie nie pasuje do jego wesołego, medialnego wizerunku.

"W pewnym momencie coś pękło. Z jednej strony była presja show-biznesu, ten kolorowy Szymon, którego wszyscy znali, a z drugiej choroba i umieranie mamy" - mówił przed laty na łamach "Vivy!".

Choć od śmierci ukochanego rodzica minęło wiele lat, dla dziennikarza jest to trudny temat, który sprawił, że na chwilę wycofał się z mediów. Dziś Szymon jest już po terapii i lepiej rozumie to, co się wydarzyło, jednak nie obyło się bez wpływu na jego wygląd. 55-letni dziennikarz w sytuacjach publicznych nadal jest wesoły i charyzmatyczny, jednak ostatnio jest bardzo szczupły, zapuścił też nieco dłuższe włosy oraz zaczął regularnie nosić okulary.

Bardzo się zmienił?

Zobacz też:

Szymon Majewski nie pogodził się z tą śmiercią! To był dla niego ogromny cios

Szymon Majewski długo nie mógł pogodzić się z odejściem mamy 

Majka Jeżowska dostaje pogróżki po słowach o "zagłębiu kościelno-zaściankowym"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Szymon Majewski | Kryptonim Polska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy