Reklama
Reklama

Szczuplutka Farna zachwyca nową figurą. Fani przecierają oczy z wrażenia

Ewa Farna, czyli polsko-czeska wokalistka od wielu lat musi borykać się z nieprzychylnymi komentarzami na temat wagi. Jak twierdzi wokalistka nie przejmuje się opinią innych, ponieważ doskonale zna poczucie własnej wartości. Tym razem jednak rozpaliła fanów i komentarze na nowo - wszystko przez zdjęcie, na którym wygląda na ewidentnie szczupłą i szczęśliwą. Koniecznie musicie to zobaczyć!

Szczuplutka Farna zachwyca nową figurą. Fani przecierają oczy z wrażenia

Ewa Farna stała się wręcz ambasadorką ruchu "body positive", a także wszem i wobec ogłaszała, że zaakceptowała i pokochała swoje ciało - zwłaszcza po dwóch ciążach. Polska i czeska gwiazda zachwyciła fanów na Instagramie swoją niezwykłą metamorfozą. Wszystko za sprawą sesji zdjęciowej do czeskiego wydania magazynu "Forbes Woman".

Ewa Farna zachwyciła metamorfozą: "10 kg lżejsza, 10 lat młodsza"

Ewa Farna w show-biznesie jest od 2006 roku, więc można powiedzieć, że jest wręcz jedną z głównych ikon polskiej sceny muzycznej młodego pokolenia. Choć przez lata się zmieniała, to fani wiernie trwali przy jej boku. Teraz kiedy może zwolnić i skupić się na rodzinie, została doceniona przez czeski magazyn "Forbes Woman" - w artykule artystka opowiada swoją kobiecą historię w drodze na szczyt.

Reklama

Jednak to zdjęcia stworzone na potrzeby wywiadu stały się obiektem komentarzy. Większość osób aż nie może uwierzyć, że na zdjęcia to naprawdę Ewa Farna!

Oczywiście nie zabrakło kilku osób, które nadal postanowiły być niemiłe dla wokalistki: "10 kg lżejsza, 10 lat młodsza", "Hmm, mówić i śpiewać tyle o ciele i jego akceptacji, po czym prezentować taki photoshop. Pachnie obłudą".

Szczuplutka Farna zachwyca nową figurą. Fani skupili wzrok na jej nogach

Pod zdjęciem aktywnie komentowali wokalistkę zarówno polscy, jak i czescy fani, którzy woleli skupić sie na pozytywach:

  • "Przepraszam, ale te nogi?!"
  • "Piękne nogi"
  • "Klasa sama w sobie"
  • "Mega"
  • "Do twarzy ci, jesteś kotem"
  • "Świetny wywiad i piękne zdjęcia
  • "Bardzo do Ciebie pasuje, jesteś cudowna"
  • "Jesteś inspirującą, piękną, utalentowaną kobietą i jedną z niewielu mądrych i przyziemnych"

Jak oceniacie metamorfozę Ewy?

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama