Reklama
Reklama

Oto co dzieje się za zamkniętymi drzwiami domu Ewy Farnej. Niespodziewane wieści o mężu

Ewa Farna gościła niedawno w programie "Kuba Wojewódzki". W show znana wokalistka otworzyła się na temat swojego życia prywatnego. Kuba pytał ją o wiele spraw związanych z małżeństwem oraz wychowaniem dzieci. Gwiazda nie gryzła się wtedy w język.

Ewa Farna - życie prywatne

Ewa Farna karierę muzyczną zaczynała jako nastolatka. W Polsce i w Czechach dorastała na oczach tysięcy fanów. Od ponad dziesięciu lat wokalistka związana jest z Martinem Chobotem, z którym doczekała się dwójki dzieci.

W programie Kuby Wojewódzkiego wyznała, że jest bardzo zadowolona ze swojej ścieżki kariery.

"Cieszę się, że do 30-tki mam karierę muzyczną, z której jestem bardzo dumna i kontynuuję czy w Czechach, czy w Polsce, a do tego mam dwójkę dzieci i męża. Takie zwykłe życie, nudne, fajne. Mam show na scenie, a z drugiej strony normalne problemy, codzienne, z dziećmi, zapiernicz w domu itd." - wyjawiła Farna.

Reklama

Zobacz też: Ewa Farna nie do poznania. Co się stało z wokalistką?

Ewa Farna wyznała prawdę na temat swoich dzieci

Kuba Wojewódzki w rozmowie z Ewą Farną w pewnym momencie zapytał ją o to czy straciła coś, jak wyszła za mąż. Wokalistka odpowiedziała, że nie. Dodała jednak, iż czuje ograniczenia i czasami musi iść na kompromis.

"Nic, ale przez to, że mam dzieci, są jakieś ograniczenia, trzeba było pójść na kompromis" - powiedziała Farna.

Kubie jednak nie wystarczyła ta odpowiedź, ponieważ dalej drążył temat.

"Przez dzieci uświadamiam sobie, że straciłam to takie beztroskie dzieciństwo przez to, że zaczęłam tak wcześnie. Chciałabym robić takie głupoty, np. iść pod blok, dzwonić pod wszystkie numery i (...)" - przyznała Farna w programie.

Wojewódzki jak na prawdziwego dziennikarza przystało, dalej dopytywał o życie rodzinne Ewy. Kuba był ciekawy, czy piosenkarka krzyczy na swoje pociechy. Okazuje się, że gwiazda stara się nie podnosić głosu na dzieci.

"Staram się nie krzyczeć na dzieci. Mówię do dzieci w języku polskim, a mąż w języku czeskim. (...) Nie ma konfliktów językowych, jest spoko bardzo. Cieszę się, że moje dzieci, tak jak ja, mogą być dwujęzyczne i dają radę. To jest super plus" - powiedziała artystka.

Zobacz też:

Poruszające wieści z Czech. Ewa Farna nie pozostawiła złudzeń. Oto prawda

Farna długo nie pokazywała się publicznie. Tak teraz wygląda. Zdjęcia nie kłamią

Firma zatrudniająca Smaszcz przerwała milczenie. Podsycają plotki


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna
Reklama
Reklama
Reklama