Reklama
Reklama

Farna długo nie pokazywała się publicznie. Tak teraz wygląda. Zdjęcia nie kłamią

Ewa Farna na polskich salonach gości niezwykle rzadko. Teraz jednak mogliśmy zobaczyć ją publicznie pierwszy raz od dłuższego czasu. Patrząc na najnowsze zdjęcia, trzeba przyznać, że macierzyństwo jej służy.

Ewa Farna w kusych szortach w "DDTVN"

Ewa Farna pojawiła się ostatnio w wakacyjnym wydaniu "Dzień Dobry TVN". To pierwsze publiczne wyjście piosenkarki od dłuższego czasu. Odkąd została dwukrotną mamą, zdecydowanie rzadziej pokazuje się publicznie na polskich salonach i w rodzimej telewizji. Robi to tylko okazyjnie.

Dzięki udziałowi w "DDTVN" możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda. Farna podczas wizyty w programie miała na sobie casualową stylizację. Otóż, do czarnych szortów i bluzki dobrała jeansową oversize’ową marynarkę oraz... jeansowe kozaki na wysokim obcasie. Tym samym wszyscy mogli podziwiać jej odziane w kabaretki nogi. Gdy zaczęło razić ją słońce, nałożyła też okularny przeciwsłoneczne.

Reklama

Gdy Farna wyszła ze studia dużo się uśmiechała i chętnie robiła sobie fotki z fanami. Po wokalistce widać, że macierzyństwo jej służy i czuje się wyluzowana oraz szczęśliwa. W programie pojawiła się bez swoich pociech, ale z pewnością zostały one pod dobrą opieką.

Ewa Farna: początki kariery

Ewa Farna dość wcześnie zaczęła karierę, bo już w wieku 13 lat. To właśnie wtedy zadebiutowała na czeskim rynku. W Polsce stała się popularna nieco później, jednak nieprzerwanie jest obecna w show-biznesie, nawet jeśli w ostatnim czasie nieczęsto pojawia się na salonach.

Farna oprócz nagrywania płyt i koncertowania była także jurorką w kilku programach telewizyjnych, zarówno w Polsce, jak i Czechach (m.in. "X Factor, "Mam Talent", "Idol").

Prywatnie jest mamą dwojga dzieci, których ojcem jest jej mąż, Martin Chobot, za którego wyszła w 2017 roku.

Zobacz też:

Ewa Farna wypowiedziała się na temat wiary i religii. Postawiła sprawę jasno

Ewa Farna niespodziewanie powróciła na salony. Co się stało z jej włosami?

Ewa Farna pochwaliła się nową fryzurą. Ale metamorfoza

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna
Reklama
Reklama
Reklama