Reklama
Reklama

Ewa Farna wypowiedziała się na temat wiary i religii. Postawiła sprawę jasno

Ewa Farna podczas jednego z ostatnich wywiadów podzieliła się z wielbicielami zaskakującym wyznaniem. Zapytana przez dziennikarkę jednego z serwisów internetowych o swój stosunek do Kościoła i wiary, zdecydowanie odpowiedziała, że są to dla niej... "dwie różne rzeczy". Przy okazji opowiedziała także, jak ważne jest dla niej spędzanie czasu z pociechami i równowaga między życiem zawodowym a prywatnym.

Ewa Farna pojawiła się na branżowym evencie

Ewa Farna po dość długiej przerwie od branżowych imprez, czerwonych dywanów i błysków fleszy, nieoczekiwanie pojawiła się na wydarzeniu zorganizowanym przez jedną z popularnych firm kosmetycznych. Szczególną uwagę zwróciła niecodzienna fryzura polskiej wokalistki. Piosenkarka znana jest z tego, że nie boi się eksperymentować z wyglądem, jednak jej najnowsza stylizacja wzbudziła wśród fanów mieszane uczucia.

Reklama

Ewa Farna o chrzcie i religii

W związku z tym, że Ewa Farna od dawna nie była widziana na branżowych imprezach, przyciągnęła uwagę nie tylko swoich wielbicieli, ale także dziennikarzy. W rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post piosenkarka odniosła się do kwestii wiary i praktykowania obrzędów religijnych. Jak się okazuje, artystka urodzona w Czechach ma dość luźne podejście do obyczajów oraz tradycji kościelnych i zdecydowanie oddziela instytucję od spraw duchowych.

"Wiara i Kościół to dla mnie dwie inne rzeczy. Ale ja ostatnio nawet w Czechach sporo się wypowiadałam odnośnie sytuacji w Polsce, którą wszyscy śledzimy nie tylko z Czech" - wyznała.

Przy okazji odniosła się także do swojego życia zawodowego i tego, jak radzi sobie w roli mamy.

"Myślę też w kontekście tego, że na tym evencie dużo mówimy o tym, że jestem tego warta, że powinnam decydować o sobie. Mówię o tym, że ja troszeczkę ograniczałam pracę, bo chce być z dziećmi, chcę być świadomą mamą. To wszystko dzieje się dlatego, że wybrałam, że chciałam być mamą. I wydaje mi się, że to jest na tyle zmiana życia i odpowiedzialna rola w życiu, że powinna być wyborem" - tłumaczyła gwiazda.

A jak 29-latka zapatruje się na rytuały i sakramenty? Czy szczęśliwa mam zdecyduje się na ochrzczenie swoich pociech?

"Ja jestem ochrzczona w sumie. Ale ja nie byłam wychowywana w katolickiej wierze. Jestem z rodziny protestanckiej ewangelików. Tam niektóre rzeczy są inaczej niż tutaj w Polsce. Nie do końca chciałabym się wypowiadać, bo tam są różne zmiany i różnice" - rozwiewa wątpliwości Ewa Farna.

Ewa Farna - życie prywatne

Ewa Farna od wielu lat związana jest z gitarzystą Martinem Chobotem.  Choć wokalistka i jej partner starają się chronić swoją prywatność, w 2017 roku media pojawiła się  informacja, że Ewa Farna wraz z ukochanym wzięła potajemny ślub. Na początku czerwca 2019 roku zakochani doczekali się narodzin pierwszego syna Artura, a w 2022 roku córki Elli Chobot.

Zobacz też:

Zamek Krzyżotopór w teledysku zespołu Enhypen. Utwór ma miliony wyświetleń 

Ewa Farna: wielki come back. Wokalistka nagle pojawiła się na salonach

Ewa Farna ścięła włosy?! Oto jak teraz wygląda. Co za metamorfoza!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama