Reklama
Reklama

Ewa Farna ścięła swoje długie włosy „na chłopaka”?! Zaskoczyła metamorfozą!

Ewa Farna pokazała się w całkowicie nowym wydaniu na okładce czeskiego wydania magazynu „Elle”. Piosenkarka zamiast długich włosów, do których przez lata nas przyzwyczaiła, pokazała się w całkowicie krótkiej fryzurze! Peruka czy realna zmiana?

Ewa Farna: kariera od najmłodszych lat

Ewa Farna w show-biznesie zaistniała jeszcze jako nastolatka, a dokładnie kiedy miała 13 lat.  Obecnie ma 29 i przez ten czas wiele się zmieniło zarówno w jej życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Farna nagrała w sumie pięć płyt polskojęzycznych, ma też w dorobku czeskojęzyczne. Wzięła udział w różnych programach telewizyjnych jako jurorka, m.in. w "X Factorze" i "Idolu". Mogliśmy ją także oglądać w różnych kampaniach reklamowych, wypuściła na rynek także wodę toaletową sygnowaną swoim imieniem i nazwiskiem.

Reklama

Jej życie prywatne również rozkwitło. Ewa Farna, która dała się poznać jeszcze jako dziecko, dziś sama ma potomstwo. W 2019 roku przyszedł na świat jej syn, Artur, a pół roku temu na świat przyszła jej córeczka, Ella. Ojcem jej dzieci jest jej mąż, Martin Chobot, za którego wyszła w 2017 roku.

Para stroni od skandali i rzadko pokazują się razem na imprezach branżowych czy pozują na okładkach. Wygląda na to, że wolą po prostu trzymać swój związek z dala od show-biznesu.

Ewa Farna ścięła włosy na krótko?!

Nie oznacza to jednak, że Ewa Farna zrezygnowała z obecności w mediach. Wokalistka systematycznie prowadzi swój profil na Instagramie, a także udziela wywiadów. Ostatnio pojawiła się nawet na okładce czeskiego wydania magazynu "Elle". Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jej całkowicie odmieniona fryzura. Farna dotąd nosiła długie włosy, a na okładce pozuje z fryzurą "na chłopaka". Niektórzy nawet zaczęli ją porównywać do... Katy Perry!

Można jednak przypuszczać, że to tylko charakteryzacja i Ewa Farna prywatnie wciąż nosi długie ciemne włosy.

O ile jednak ta wersja fryzury spodobała się większości osób, o tyle teatralne rzęsy już niekoniecznie. "Te rzęsy to jakiś koszmar" - napisała fanka, a jej komentarz polubiło kilkanaście innych osób.

Zobacz też:

Ewa Farna zrezygnuje z kariery dla dzieci?

Ewa Farna z mężem i dziećmi w Sopocie

Ewa Farna pokazała zdjęcia swoich pociech

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna
Reklama
Reklama
Reklama