Reklama
Reklama

Ewa Farna zrezygnuje z kariery dla dzieci? "To moja decyzja, moje życie"

Ewa Farna (29 l.) w marcu tego roku po raz drugi została mamą. Artystka spełnia się w macierzyństwie i nie ukrywa, że dzieci są dla niej niezwykle ważne. Wokalistka łączy wychowanie pociech z karierą estradową, ale nie ukrywa, że jest to niezwykle trudne. Niedawno udzieliła szczerego wywiadu. Czy zrezygnuje z kariery na rzecz wychowania córki i syna?

Ewa Farna (posłuchaj) w marcu tego roku po raz drugi została mamą. Piosenkarka i jej mąż Martin Chobot w 2019 roku na świecie powitali syna Artura. Nie da się ukryć, że 29-latka jest nie tylko utalentowaną artystką, ale również bardzo rodzinną osobą.

Ewa nie zabiega o sensację wokół swojej osoby, wręcz przeciwnie, dba o prywatność bliskich. 29-latka po drugim porodzie dała kilka koncertów, jednak jej fani mogą czuć niedosyt, gdyż ta skupia się na wychowaniu dzieci.

Reklama

Farna rezygnuje z kariery dla dzieci? "To moja decyzja, moje życie"

W rozmowie z "Faktem" gwiazda muzyki pop przyznała, że nie jest jej łatwo godzić obowiązki rodzicielskie z występami scenicznymi.

"Jak spotkacie mamę, która chociaż trochę jest ogarnięta, to jest to mistrzyni i najlepsza menedżerka świata. Polecam, by takie kobiety zatrudniać. Kiedyś, gdy widziałam mamę z dwójką dzieci to mówiłam "Jezus Maria, to nie może być realne, to nie może dać się ogarnąć". A jednak się da" - przyznała w rozmowie z tabloidem.

Ewa zaznaczyła, że kocha śpiewać i występować, a także mieć kontakt z publiką, jednak dzieci są dla niej priorytetem.

"Mam teraz dzieci i chcę być mamą w pierwszym rzędzie. Mam pracę, którą kocham, ale to one są najważniejsze i organizację koncertów ustawiam pod nie. Dbam o komfort dzieci, bo jestem rodzicem kontaktowym, chcę być z nimi, chcę im dać priorytet totalny. Jestem mamą dwójki dzieci po pierwsze, a po drugie, mamą karmiącą, więc nie mogę na trzy dni jechać w trasę bez dzieci. Więc pod to wszystko dostosowujemy nasz grafik koncertowy. Mam dni, gdy mówię — zabierzcie ode mnie pracę, ale dzieci to moja decyzja, moje życie" - podkreśliła.

W tym samym wywiadzie dodała, że czasami bierze na siebie zbyt dużo obowiązków i za dużo pracuje, przez co jest zdenerwowana i szybko traci cierpliwość.

"Oczywiście, że czasami się wkurzam, nie mam cierpliwości, ale wiem też, że to nie wina dzieci. One są po prostu dziećmi i się zachowują jak dzieci i to jest normalne. To ja mam tak, że czasem przesadzę z pracą i potem się wkurzam, że nie nadążam" - czytamy jej słowa.

Miejmy nadzieję, że Ewa coraz częściej będzie zaglądać do studia i nagrywać nowe hity!

Ewa Farna: wiek, kariera

Ewa Farna urodziła się 12 sierpnia 1993 roku w Trzyńcu. Pochodzi z polskiej rodziny mieszkającej na Zaolziu. Posługuje się językiem polskim i czeskim. Aktualnie mieszka w Pradze.

Od dziecka jest związana z muzyką. Mając 13 lat wydała pierwszy album w Czechach, a rok później również w Polsce pojawił się jej krążek "Sam na sam". W 2009 roku wydała drugą polskojęzyczną płytę "Cicho", która pokryła się podwójną platyną. Łącznie wydała 11 albumów, ostatni w 2022 roku.

Ewa była także jurorką w wielu programach rozrywkowych i zasiadała w jury m.in. w: "X Factor", "Idolu", czy "Bitwie na głosy".

Jest również laureatką wielu prestiżowych nagród i wyróżnień.

Zobaczcie również:

Ewa Farna pochwaliła się córką. Urocza dziewczynka podbiła serca internautów!

Od nich nauczycie się, jak uprawiać warzywa. Te gwiazdy mają piękne ogródki

Ewa Farna na gali czeskich Aniołów. "Mama miała chwilę wolnego" 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna
Reklama
Reklama
Reklama