Reklama
Reklama

Ewa Farna nie do poznania. Co się stało z wokalistką?

Ewa Farna (30 l.) występuje na scenie od najmłodszych lat. Przyzwyczaiła swoich fanów do wizerunku długowłosej uśmiechniętej brunetki. Gwiazda jednak potrafi zaszaleć i w najnowszym teledysku jest nie do poznania. Zobaczcie sami!

Ewa Frana tak zaczynała karierę

Ewa Frana to polsko-czeska artystka pochodząca z Zaolzia. W wieku zaledwie 12 lat wygrała prowadzony przez Wojciecha Manna popularny konkurs "Szansa na sukces". Przed jury, w którego skład wchodzili Jacek Cygan, Ryszard Rynkowski i Piotr Rubik wykonała piosenkę "Za młodzi, za starzy". Była bezkonkurencyjna. Krótko po udziale w programie, Farna zadebiutowała na czeskim rynku muzycznym. Wydała album "Mels me vubec rád", który uzyskał status platynowej płyty. W 2007 roku rozpoczęła współpracę z wytwórnią Universal Music Polska, wydając album "Sam na sam".

Reklama

Mało kto pamięta, że Ewa Frana już jako dziesięciolatka zaśpiewała u boku Maryli Rodowicz. Występ z królową polskiej estrady był nagrodą za najlepszą interpretację jej piosenki w lokalnym konkursie. Mała Ewa zaśpiewała wówczas przebój "Chcę do Bodzia", który zapewnił jej sukces.

Ewa Farna skupiła się na rodzinie

Farna wydała już kilkanaście płyt, które zdobyły uznanie zarówno w Polsce, jak i Czechach. Dzięki swej popularności brała też udział w kilku programach typu talent-show: "SuperStar", "X Factor", "Idol"  i "Śpiewajmy razem. All Together Now", a także była kapitanką jednej z drużyn w programie "Bitwa na głosy".

Artystka w ostatnim czasie skupiła się na rodzinie. Piosenkarka od 2017 roku jest żoną muzyka, Martina Chobota. Para doczekała się dwójki dzieci, syna Artura oraz córki Elli, która przyszła na świat w 2022 roku. Farna zatęskniła już za sceną nowymi wyzwaniami. Właśnie opublikowała nowy klip "No a co!". Zaprosiła do współpracy... swoich fanów. 

Nowy teledysk Ewy Farnej

Ewa Farna stworzyła specjalną stronę internetową, gdzie fani dodawali swoje zdjęcie i stworzyć własną wersję interaktywnego klipu. Celebrytka spośród nadesłanych propozycji wybrała wersję Mateusza, która stała się oficjalnym teledyskiem na platformie Youtube.

Na Instagramie artystki można znaleźć zdjęcia z backstage’u jej najnowszego teledysku. Metamorfoza Farnej zaskakuje. Wokalistka ma długie blond włosy z grzywką. Jest to zapewne peruka, ale trzeba przyznać, że zupełnie odmieniła gwiazdę.

Zobacz też:

Farna po latach wyjawiła straszne szczegóły wypadku. Co naprawdę się wtedy wydarzyło?

Poruszające wieści z Czech. Ewa Farna nie pozostawiła złudzeń. Oto prawda

Plotki o Farnej i mężu okazały się prawdą. 10 lat razem, a teraz taka sensacja. To koniec!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna | Szansa na sukces
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy