Reklama

Reklama

Reklama

Szczere wyznanie żony Macieja Stuhra! Nie żałowała słów krytyki! "Za dużo szpanował, ograniczałam kontakty do minimum"

Maciej Stuhr (46 l.) oraz Katarzyna Błażejewska (37 l.) są małżeństwem od 2015 roku i wyglądają na naprawdę szczęśliwych! Jak się poznali, co ich ze sobą łączy oraz jak stawiają razem czoła wszystkim problemom? Postaraliśmy się tego dowiedzieć!

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska

Maciej Stuhr urodził się i wychował w Krakowie jako syn uznanego aktora i profesora sztuk teatralnych Jerzego Stuhra oraz skrzypaczki Barbary Kóski. Od najwcześniejszych lat związany był ze światem sztuki. Już jako dziecko pasjonował się aktorstwem. Lubił obserwować ojca, który grał na deskach Starego Teatru w Krakowie. Na tym jego edukacja jednak się nie zakończyła.

Maciej ukończył studia psychologiczne na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz krakowskie PWST. Tytuł doktora udało mu się obronić na łódzkiej "Filmówce", co czyni go jednym z najlepiej wykształconych polskich aktorów. Podobnie jak ojciec nie tylko gra, ale także wykłada. Jest aktywny w życiu naukowym, publicznym oraz artystycznym na arenie Polski.

Reklama

Stuhr Junior zagrał w licznych filmach oraz spektaklach teatralnych. Jest laureatem wielu nagród, a w 2014 roku otrzymał Złoty Krzyż Zasługi. W międzyczasie poznał swoją pierwszą żonę, Samantę Janas, z którą ożenił się w 1999 r. Ich związek jednak rozpadł się oficjalnie po piętnastu latach. 

Katarzyna Błażejewska: mama w Wielkim Mieście

Katarzyna Błażejewska chętnie dzieli się w social mediach swoimi przemyśleniami na różne tematy. Niewiele wiadomo o jej przeszłości. Zdecydowanie nie jest jednak wyłącznie żoną popularnego człowieka - sama pracuje na swój sukces i stanowi przykład dla wielu współczesnych kobiet. Co o niej wiemy?

Katarzyna ma syna Stasia z poprzedniego związku. Jest dietetyczką kliniczną oraz psychodietetyczką. Jak dotąd wydała 9 książek. Więcej na temat życia zawodowego Błażejewskiej można poczytać na jej stronie internetowej.

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska: historia miłości

Katarzyna i Maciej nie od razu przypadli sobie do gustu, a przynajmniej tak wspomina to dietetyczka. Po raz pierwszy spotkali się w pracy, w Teatrze Nowym. Katarzyna pracowała tam jako koordynatorka pracy artystycznej przy jednym ze spektakli i rozwiązywała problemy aktorów. Jak sama przyznała w wywiadzie dla magazynu "Pani":

Z czasem jednak poczuli do siebie sympatię: "Zaczęliśmy pierwszy raz normalnie gadać i popatrzyłam na niego inaczej. Coraz częściej rozmawialiśmy, zaprzyjaźniliśmy się". Maciej jako pierwszy zadeklarował swoje uczucie, co dla Katarzyny było nie tyle szokiem, co sporym przeżyciem. Miała ona wówczas ustabilizowane życie rodzinne, dwuletniego synka i plany. Mimo to, wyznanie aktora uświadomiło jej, że odwzajemnia jego uczucia.

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska: życie rodzinne

Zakochani mają syna Tadeusza, wychowują też wspólnie dzieci z poprzednich związków. Syn Katarzyny, Staś, choć bardzo lubi Macieja, ma biologicznego ojca, a Stuhr nie zamierza podważać jego roli. Problem pojawił się jedynie przy córce Macieja Stuhra, Matyldzie. Dziewczyna, w chwili rozpadu związku rodziców oraz przy poznaniu z Błażejewską była w okresie nastoletniego buntu i bardzo ciężko przeszła nową sytuację. Obecnie wygląda na to, że problem został zażegnany i pięcioosobowa rodzina doskonale się ze sobą dogaduje.

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska: razem przeciwko trudnościom

Maciej Stuhr oraz Katarzyna Błażejewska są bardzo aktywni w sferze publicznej. Maciej, znany ze swoich antyrządowych poglądów, nie boi się mówić tego, co myśli, a żona aktywnie go w tym wspiera.

Czy pamiętacie jego popularny post podczas strajku z 2020 roku?

Para znana jest nie tylko z tego, że trzyma się razem. W połowie 2020 roku przyjęła pod swój dach rodzinę uchodźców. Nadal dzielili z nimi swój dom na Żoliborzu. Ten gest był szeroko komentowany w różnych mediach i zrodził wiele pozytywnych komentarzy. Nie zabrakło jednak kąśliwych uwag oraz zbierającej się grupy antyfanów Macieja Stuhra.

A co wy sądzicie o tej parze? Śledzicie wspólne losy Katarzyny i Macieja?

***

Zobacz także:

Maciej Stuhr o kulach na nominacjach do Orłów

Jak wygląda klan Stuhrów? Przodkowie rodziny

Odmieniony Maciej Stuhr z żoną na premierze nowego filmu [ZDJĘCIA]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Stuhr | Katarzyna Błażejewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy