Reklama
Reklama

Odmieniony Maciej Stuhr z żoną na premierze nowego filmu [ZDJĘCIA]

Maciej Stuhr kilka tygodni temu zaskoczył swoich fanów zupełnie nowym wizerunkiem. Teraz widzowie mieli okazję zobaczyć go kolejny raz na premierze filmu "F**king Bornholm".

Maciej Stuhr z żoną na premierze

Maciej Stuhr (46 l.) gra w filmach od 40 lat. Zaczynał jako dziecko i przyzwyczaił widzów do swojego wizerunku miłego chłopca z sąsiedztwa. Najwyraźniej aktor postanowił zmienić tę opinię.  Nie tak dawno zgolił głowę na zero i zapuścił bujną brodę. 
Pierwszy raz widzowie zobaczyli odmienionego Macieja Stuhra na gali Orłów. Po jego występie na Festiwalu MasterCard Off Camera internauci zauważyli podobieństwo aktora do Piotra Adamczyka lub Bartka Jędrzejaka. Trzeba przyznać, że metamorfoza w przypadku Stuhra jest naprawdę radykalna i trudno go rozpoznać. Aktorowi chyba nowy wizerunek przypadł do gustu, bo na premierze filmu "F**king Bornholm", w którym gra jedną z głównych ról, również pokazał się z ogoloną głową.

Reklama

Jak wam się podoba aktor po metamorfozie? Czy faktycznie przypomina Piotra Adamczyka? 

"F**king Bornholm" nowy film z Maciejem Stuhrem

"F**king Bornholm" to komediodramat w reżyserii Filipa K. Kasperaszka i Anny Kazejak. Główne role grają Maciej Stuhr, Agnieszka GrochowskaGrzegorz Damięcki i Jaśmina Polak. Dwie zaprzyjaźnione rodziny udają się jak co roku na wakacje na duńską wyspę Bornholm. Hubert, Maja i Dawid znają się od czasu studiów. Jednak Dawid niedawno się rozwiódł i na wakacje zabrał o wiele młodszą partnerkę Ninę. Po pierwszej nocy wypoczynek zaczyna się komplikować z powodu dzieci, które pary zabrały ze sobą. Wyznanie najmłodszego z chłopców jest szokiem dla rodziców. 

Zobacz też:

Stuhr wyśmiewany w internecie: "bojkotuje Wiktory, choć nikt go tam nie zaprosił"
Peja ostro o Marku Suskim. Jego słowa o polityku nie nadają się do cytowania

Beata Kozidrak będzie zamiatać ulice? Prokuratura chce surowo ukarać piosenkarkę

Jakub Rzeźniczak odda pasek Louis Vuitton fance, która wpłaci pieniądze na jego syna

***pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Stuhr
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy