Reklama
Reklama

Syn Toma Hanksa ma żal: Nie zrobiłem nic, by być sławny, a to wywołuje pogardę

Chet Hanks jest uważany za czarną owcę w rodzinie. Sam uważa, że dorastanie w luksusie i cieniu sławy ojca było bardzo trudne. Rówieśnicy uważali go za "aroganckiego, uprawnionego i zepsutego".

Chet Hanks narzeka na trudne dzieciństwo

Chet Hanks (31 l.) poszedł w ślady sławnego ojca Toma Hanksa (65 l.) i zagrał już w kilkunastu filmach. Ma na swoim koncie między innymi występ w obrazie "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki", czy "Fantastyczna Czwórka". Nigdy jednak nie zdobył takiej popularności jak choćby jego przyrodni brat Colin Hanks (44 l.).

Reklama

Zdaniem Cheta wszystkiemu winne jest jego trudne dzieciństwo. Na swoim kanale na YouTubie postanowił opowiedzieć o dorastaniu i o swoim ojcu. Stwierdził, że nigdy nie miał silnego męskiego wzorca do naśladowania. Powiedział, że Tom Hanks nie sprawdził się w roli ojca

Chet był uważany przez rówieśników za "aroganckiego, uprawnionego i zepsutego". Przyznaje, że faktycznie taki był, ale ma żal do ojca, że nigdy nie powiedział mu "... bracie pier***ć ich wszystkich, zazdroszczą ci!"

Syn aktora żali się, że w dzieciństwie spotkał się z pogardą i wrogością innych. Nienawidzili go za samo nazwisko.

Jednocześnie wspomina w nagraniu, że ma "twardą powierzchowność" i zdolność do zastraszania. Co sprawia, że jego hejterzy nigdy nie mieli odwagi osobiście stawić mu czoła. Przyznaje też, że jego życie w luksusie, podróże i uprzywilejowana pozycja faktycznie mogą wywoływać zazdrość. Jednak żali się, że przecież to nie on był sławny.

Nie zaprzecza w nagraniu, że nie korzystał ze sławy ojca. Wręcz przeciwnie spędzał czas na podróżach i pławieniu się w luksusie. O co mu więc chodzi?

Przypomnijmy, że Chet Hanks w 2015 roku zdemolował pokój hotelowy i był poszukiwany przez policję. Wyszło też na jaw, że jest uzależniony od kokainy. W związku z tym zgłosił się na odwyk. Z kolei w ubiegłym roku dostał sądowy zakaz zbliżania się do byłej dziewczyny, po tym, jak oskarżyła go o napaść i znęcanie się nad nią.

Zobacz też:
Tom Hanks wyszedł ze szpitala! Jak się czuje?!

Andrzej Piaseczny przyłapany. I to z kim! Zdjęcia nie kłamią

Dauta Holecka przeszła metamorfozę

Niedzielski zapowiedział zniesienie restrykcji. Podał warunek

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tom Hanks | Chet Hanks
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy