Reklama
Reklama

Syn Toma Hanksa oskarżony o napaść, pobicie i przemoc psychiczną. Miał znęcać się nad dziewczyną

Chet Hanks miał dopuścić się napaści, pobicia i znęcania psychicznego na swojej byłej dziewczynie - Kiany Parker. Sprawa trafiła już do sądu, a krnąbrny syn Toma Hanksa zamieścił oświadczenie w typowym dla siebie stylu.

Jak podaje portal Click2Houston, Kiana Parker zdecydowała się złożyć kolejny pozew przeciwko byłemu chłopakowi Chetowi Hanks. Adwokaci dziewczyny podkreślają, że zachowanie syna Toma Hanksa i Rity Wilson jest przykładem przemocy domowej. Co więcej, Chet Hanks wielokrotnie dopuszczał się przemocy fizycznej, jak i psychicznej wobec dziewczyny.

SYn Toma Hanksa miał pobić byłą dziewczynę

Portal opisał treść kolejnego pozwu. Warto wspomnieć, że Parker już wywalczyła w sądzie zakaz zbliżania się. Jednak Chet miał dopuścić się także znęcania, do którego miało dojść 8 stycznia 2021 roku. Hanks miał uderzyć, gnębić i obrażać byłą dziewczynę. Ponadto został oskarżony o rasizm. Jego była dziewczyna Kiana jest Afroamerykanką. 

Reklama


Co więcej, agresywne zachowania Cheta odbywała się także w obecności dzieci Parker. Kobieta ma dwóch 9-letnich synów. Podczas jednego ze zdarzeń Chet miał nawet rzucić się z nożem na kobietę. By obronić siebie Paker uderzyła go garnkiem.

Po opublikowaniu treści pozwu w mediach Chet postanowił sam udzielić komentarza tej sprawie. Zaprzeczył wszystkim oskarżeniom, a  mediach społecznościowych zamieścił wideo, na którym mówi "Nie wierzcie w fake newsy". Warto dodać, że mężczyznę w sprawie będzie bronił jeden z najlepszych i najpopularniejszych adwokatów w Stanach Zjednoczonych - Marty Singer. 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tom Hanks | Chet Hanks
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy