Reklama
Reklama

Syn Alicji-Bachledy Curuś został milionerem. Zaraz będzie bogatszy od niej

Jaki jest łatwy sposób, aby zostać milionerem w młodym wieku? Wystarczy mieć rodziców z pokaźnym majątkiem. Henry Tadeusz, czyli syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella może spokojnie spać - jego przyszłość jest solidnie zabezpieczona. Płyną doniesienia ile już na koncie może mieć syn aktorki.

Syn Alicji-Bachledy Curuś został milionerem. Zaraz będzie bogatszy od niej

Alicja Bachleda-Curuś ułożyła sobie życie za oceanem lepiej niż ktokolwiek wcześniej mógł przypuszczać. Kiedy aktorka rodem z Zakopanego zakochała się w aktorze Colinie Farrellu, niedługo później świat usłyszał, że spodziewają się dziecka. Aż ciężko uwierzyć, że w tym roku Henry Tadeusz skończy 15 lat. Pomimo młodego wieku, ma już zapewniony odpowiedni start w dorosłe życie. 

Zobacz też: Alicja Bachleda-Curuś uwielbiała chodzić z milionerami. Roznerski nie miał u niej szans

Reklama

Alicja Bachleda-Curuś uwielbiała umawiać się z milionerami

Pokaźny majątek Alicji to zasługa jej rodziny, która od lat ma sieć hoteli, ponad sto innych nieruchomości, pasaż handlowy na Krupówkach, a także jest jedynym dystrybutorem pewnych kosmetyków na Polskę. Majątek całej rodziny Bachledów mógł wynosić nawet 1,3 miliarda złotych, według danych z dziennikpolski24.pl. 

Nic dziwnego, że Alicja Bachleda-Curuś sama w sobie była doskonałą partią, ale też sama oczekiwała mężczyzny o podobnym statusie. Choć spotykała się z nieżyjącym milionerem Piotrem Woźniakiem-Starakiem, to nie zdobył jej serca. W Hollywood poznała Colinna Farrella, który był wówczas na fali popularności. Miesiąc po premierze filmu, w którym wspólnie zagrali na świat przyszedł Henry Tadeusz. Para ostatecznie rozstała się po półtora roku znajomości.

Syn Bachledy-Curuś na ustach wszystkich. Został młodym milionerem

Majątek samej Alicji został wyceniony na blisko milion dolarów, co daje w obecnym przeliczeniu ponad cztery miliony złotych. Na co z tej puli może liczyć sam Henry Tadeusz?

Według eksperta, który wypowiedział się dla ShowNews, Henry może liczyć na... okrągły milion.

"Mimo że Henry nie gra w żadnych filmach i wiedzie życie przeciętnego nastolatka, to jego majątek jest wyceniony na sumę w wysokości miliona dolarów" - ocenił ekspert dla ShowNews.

Dodajmy, że w tym roku Henry skończy 15 lat.

Czytaj też:

Bachleda-Curuś zerwała zaręczyny z milionerem? Informator uchylił rąbka tajemnicy na temat nowego partnera

Tygodnik rzuca nowe światło na znajomość Bachledy-Curuś z przystojniakiem. Oto co wyszło

Alicja Bachleda-Curuś wyprowadziła się od partnera do drogiej willi. Nie mieszka sama

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy