Reklama

Reklama

Reklama

Sylwia Wysocka została pobita. Jest akt oskarżenia przeciwko byłemu partnerowi

W kwietniu 2021 roku aktorka Sylwia Wysocka (59 l.) została pobita i trafiła do szpitala z licznymi obrażeniami. Prokuratura właśnie skierowała do sądu akt oskarżenia wobec jej byłego partnera.

Sylwia Wysocka: jest akt oskarżenia wobec byłego partnera

Prawie rok temu w domu Sylwii Wysockiej, znanej z serialu "Plebania", rozegrał się prawdziwy dramat. Aktorka dowiedziała się, że partner prowadzi podwójne życie i postanowiła się wyprowadzić. Wtedy została dotkliwie pobita.

Z licznym obrażeniami trafiła do szpitala. Miała złamany kręgosłup w trzech miejscach, rękę i kręgi w odcinku piersiowym oraz liczne krwiaki i siniaki na ciele. Jak wyznała, została zepchnięta ze schodów i okradziona. Wcześniej miała założoną niebieską kartę w związku z tym, że była gnębiona przez partnera psychicznie i fizycznie.

Reklama

Po całym incydencie straciła klucze do domu i musiała zamieszkać z matką. Według najnowszych informacji "Rewii" prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia wobec jej byłego partnera.

Sylwia Wysocka wciąż ma problemy ze zdrowiem

Przyjaciółka Sylwii Wysockiej twierdzi, że aktorka jest w bardzo złym stanie psychicznym. Niedawno pochowała matkę i wciąż ma poważne problemy ze zdrowiem.

Według informacji gazety partner aktorki wynajął adwokatów, którzy wszelkimi sposobami próbują go chronić przed odpowiedzialnością karną. Gdy Sylwia Wysocka została pobita, wypierał się, że ma z tym cokolwiek wspólnego. Na rozstrzygnięcie sprawy możemy jeszcze trochę poczekać, gdyż jest ryzyko, że mężczyzna wyjedzie do Rosji. Działalność jego firmy opiera się bowiem na handlu ze Wschodem.

Zobacz też:

Sylwia Gliwa gotowa na inwazję Rosji na Polskę! Mówi, co zrobiła

Górniak nie może przeboleć zachowania Steczkowskiej! "To wręcz szokujące"

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Wysocka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy