Reklama
Reklama
Tylko u nas

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski dłużej się z tym nie kryją! Chodzi o ich nienarodzone dziecko [POMPONIK EXCLUSIVE]

Sylwia Przybysz, zanim pojawiła się na Bestsellerach Empiku 2022 z okazałym brzuszkiem, postanowiła sama ujawnić światu, że spodziewa się trzeciego dziecka. Reporterowi Pomponika udało się złapać parę influencerów na eventowej ściance. Jak Janek Dąbrowski zareagował na wieść o kolejnej ciąży? Jakie zachcianki kulinarne ma Sylwia? Tego dowiecie się z rozmowy Damiana Glinki z influencerami.

Bestsellery Empiku 2022: Sylwia Przybysz prezentuje ciążowe krągłości

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się trzeciego dziecka! Taka wiadomość gruchnęła w social mediach i we wszystkich tabloidach zaledwie kilka dni temu. Wszyscy gratulowali parze, a redaktorowi Pomponika udało się porozmawiać z Sylwią i Jankiem na Bestsellerach Empiku 2022! Celebrytka zdradziła nam, w jaki sposób powiedziała mężowi o trzeciej ciąży i jakie ma zachcianki.

Reklama

Sylwia Przybysz na Bestsellerach Empiku 2022 ukrywaniu trzeciej ciąży

Młodzi influencerzy są już rodzicami 3-letniej Poli i 2-letniej Neli, które bardzo często pokazują na swoich Instagramach. Sylwia i Janek są internetowym twórcami, dlatego często wykorzystują media społecznościowe do pracy, w tym reklamowaniu produktów. Para bardzo długo ukrywała fakt, że spodziewają się kolejnego dziecka. Czy trudno było im to trzymać w tajemnicy?

"Jakbym mogła, to bym ukrywała do końca. Czuję wtedy taki komfort psychiczny. Było już ciężko ukrywać, czułam się niekomfortowo wychodząc z domu, ukrywając to, naprawdę ciężko jest większy brzuszek ukryć. Na szczęście obyło się bez domysłów w internecie. Myślę, że praktycznie nikt nie zauważył, więc jest mały sukces" - wyjaśniła Sylwia.

Janek potwierdził, że z rosnącym brzuszkiem coraz ciężej było go ukrywać. Dlatego postanowili ujawnić światu swoją małą tajemnicę, żeby mogli normalnie funkcjonować:

"Braliśmy udział w kilku projektach, gdzie cały czas Sylwia musiała kombinować, jak zasłonić brzuszek. Nie robiliśmy tego specjalnie, żeby to były sekrety. Cieszyliśmy się tą chwilą, że możemy to zatrzymać jak najdłużej w rodzinnym gronie, że mogliśmy powiedzieć o tym rodzicom, braciom, siostrom, że spodziewamy się trzeciego dziecka. To był przepiękny czas. Dla komfortu stwierdziliśmy, że pora powiadomić wszystkich" - dodał Jan Dąbrowski.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzają nam płeć dziecka! Wszystko na Bestsellerach Empiku 2022

Jak się udało dowiedzieć - para jeszcze sama nie wie, jaka jest płeć dzidziusia. Postarają się być w tej niepewności do porodu, lecz nie wiadomo, czy im się to uda.

Przybysz i Dąbrowski nigdy nie miała preferencji co do płci dziecka. Para ma obecnie dwie córeczki i chcą zrobić sobie "niespodziankę" w kwestii płci: "Cieszymy się, że dziecko jest zdrowe. Fajnie, jak będzie chłopaczek, fajnie, jak będzie dziewczynka".

Czy uda im się dotrwać do samego porodu? Sylwia twierdzi, że może być ciężko, ale się postarają wytrwać w postanowieniu.

"Postanowiliśmy sobie, że postaramy się poczekać do porodu, żeby się dowiedzieć. Pewnie nie wytrzymamy, ale chciałabym się dowiedzieć jak najpóźniej. Nie chcę żadnej presji. Dla mnie najważniejsze jest, że dziecko jest zdrowe" - podsumowała Sylwia Przybysz.

W jaki sposób Sylwia Przybysz poinformowała Janka Dąbrowskiego o trzeciej ciąży?

"Pierwszy raz wytrzymałam dłużej niż 5 minut, żeby go poinformować. Dowiedziałam się 3 dni przed jego urodzinami i postanowiłam poczekać do jego urodzin, żeby dać mu taki prezent. Było bardzo trudno, ale udało mi się wytrzymać. W urodziny mu dałam razem z prezentem taką zdrapkę, gdzie było napisane "będę tatą" jak zdrapał" - powiedziała Sylwia

Janek zareagował emocjonalnie - w końcu siebie uważa za romantyka. Jak na młodego influencera, jest on bardzo dojrzały. Dlatego zadeklarował, że nigdy nie miał wątpliwości, czy zostać ojcem z liczną gromadką dzieci.

"W momencie jak pojawiła się Pola, potem Nela to za każdym razem miłość naprowadzała mnie na właściwą drogę. Nie było żadnego momentu zawahania, na powiedzenie "ale ja nie wiem jak". Miłość podpowiadała mi, co trzeba robić" - powiedział Janek.

Para influencerów miała też duże oparcie w swojej rodzinie, która pomagała im w trudniejszych momentach. Po narodzinach dziecka zdecydują się też na ochrzczenie go.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski: Jak na informację o kolejnej ciąży zareagowała rodzina?

Jak rodzina zareagowała na informację, że rodzina Sylwii i Janka się powiększy? Obyło się bez większego zaskoczenia, ponieważ influencerzy pochodzą z dużych rodzin i dla nich liczne potomstwo jest czymś oczywistym. 

"No chyba się nie zdziwili. Jeśli ktoś nam wierzył, to od początku mówiliśmy, że chcemy dużą rodzinę. Moja rodzina się ucieszyła na pewno. Dla nas to normalne, te dzieciaki są i jest bardzo wesoło. Fajnie, że będzie ich więcej" - zdradziła Pomponikowi Sylwia Przybysz.

Rodzina Janka również nie była zdziwiona, ale przez skłonność influencera do robienia żartów z kolejnej ciąży, na początku nikt mu nie wierzył. Dopiero kiedy Sylwia potwierdziła, że wieść o trzeciej ciąży jest prawdą, posypały się gratulacje, a także polały się łzy i szampan.

Sylwia Przybysz zdradziła nam, jakie ma zachcianki w ciąży

Powszechnie wiadomo o zachciankach kulinarnych kobiet w ciąży. Niektóre panie preferują ogórki kiszone, lody, kiełbaski, czekoladę lub truskawki. Jakie zachcianki w ciąży ma Sylwia Przybysz? Na to pytanie odpowiedział jej mąż, który jest "dostawcą" jej zachcianek.

"Sylwia wymaga ode mnie, żebym czasami przynosił jej pasztet. Dobrze, że mamy bardzo blisko sklep w bloku, w którym mieszkamy, więc nie jest to trudne zadanie. Dużych wymagań nie ma, zresztą wybrała mnie na swojego męża, więc wszystko wiadomo" - odpowiedział Janek z uśmiechem na ustach.

Zobacz też:

Bestsellery Empiku 2022. Na ściance pojawił się dawno niewidziany Michał Witkowski

Bestsellery Empiku 2022: Sensacja na gali. Patrycja Markowska pierwszy raz po rozstaniu! Ojciec jej synka już ma inną!

Skandal z Dodą na gali Bestsellery Empiku 2022! Szokujące, jak potraktowali ją na scenie! Zrobiło się niezręcznie...

Joanna Opozda znalazła nowego ukochanego? Czułe gesty i zalotne uśmiechy wychwyciły kamery na Bestsellerach Empiku

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama