Reklama
Reklama

Joanna Opozda znalazła nowego ukochanego? Czułe gesty i zalotne uśmiechy wychwyciły kamery na Bestsellerach Empiku

Joanna Opozda (34 l.) gościła na Bestsellerach Empiku 2022. Gwiazda zajęła miejsce na widowni tuż obok znanego pisarza Remigiusza Mroza (36 l.), który swego czasu napisał o niej w swojej książce. Widać, że obydwoje dobrze się znają i uwielbiają spędzać czas razem. Podczas gali żywo konwersowali, a uśmiechy nie schodziły in z twarzy. Jakby tego było mało Opozda pozwoliła sobie na znaczące gesty. Czyżby łączyło ich coś więcej niż przyjaźń?

Joanna Opozda i burzliwy związek z Królikowskim - tak to się skończyło!

Joanna Opozda swoją karierę rozpoczęła od zagrania w serialu "Pierwsza miłość". Przez kolejne lata gwiazda powoli budowała swoją pozycję i występowała w różnych filmach i serialach. Aż doszła do pierwszoplanowych ról. Niedawno mogliśmy ją podziwiać w roli tytułowej bohaterki filmu "Brigitte Bardot cudowna" w reżyserii Lecha Majewskiego. Wystąpiła także w komedii "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle".

Polacy dodatkowo skupili na gwieździe swoją uwagę, gdy jej losy w życiu prywatnym skrzyżowały się z popularnym wówczas aktorem Antonim Królikowskim, choć ten słynie z opinii bawidamka. Przystojny celebryta ma już za sobą kilka głośnych związków w tym z inną piękną aktorką - Julią Wieniawą. Początkowo wydawało się, że między nim a Joanną świetnie się układa.

Reklama

Szybko podjęli decyzję o ślubie, a niedługo później potwierdzili informację o tym, że spodziewają się dziecka. Niestety, niedługo po porodzie okazało się , że aktorka została zdradzona przez Królikowskiego z ich sąsiadką. Małżeństwo wkrótce się rozpadło. Wieści potwierdziły się, gdy świeżo upieczona mama opuszczała szpital w Warszawie z Vincentem na rękach. Mogła wtedy liczyć na wsparcie ze strony mamy. Zabrakło przy niej jednak ojca chłopczyka.

Później byli partnerzy ścierali się ze sobą publicznie. Królikowski nie mógł wybaczyć byłej, że zaprosiła go wraz z mamą na chrzest, który ostatecznie się nie odbył, a Asia broniła swoich racji, ujawniając przy tym informacje o tym, że aktor sporadycznie widuje syna i nie pomaga jej z opieką nad nim. Zdradziła także, że jej ex ma problem z płaceniem alimentów:

"Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać?" - publicznie ganiła swojego byłego za pośrednictwem social mediów. Opozda stara się natomiast utrzymywać dobre kontakty z babcią Vincenta - Małgorzatą Ostrowską-Królikowską.

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz - łączy ich coś więcej niż przyjaźń?

Dotąd publiczna debata nie skupiała się na relacji Remigiusza Mroza i Joanny Opozdy. Wiadome było jednak, że tych dwoje od dłuższego czasu się zna, ponieważ pisarz umieścił postać aktorki w swojej książce "Nie ufaj mu". Zachwycona tą inicjatywą Asia chwaliła się potem w sieci:

"Remigiusz Mróz, dziękuje za niespodziankę! To bardzo miłe znaleźć się w książce tak utalentowanego pisarza. "Nie ufaj mu" to świetny, emocjonalny thriller, który od samego początku trzyma czytelnika w ogromnym napięciu. Jeśli tak jak ja lubicie czytać i szukacie dobrego tytułu, polecam sięgnąć po tę książkę. "Nie ufaj mu" to kontynuacja bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza" - ujawniła.

Oczy wszystkich skupiły się na tej dwójce podczas gali Bestsellerów Empiku, gdzie wręczane są statuetki dla najlepiej sprzedających się książek, filmów, muzyki, a także sztuk wizualnych. W pewnym momencie kamerzysta uchwycił zachowanie Opozdy, która z wielką ekscytacją konwersowała z siedzącym tuż obok pisarzem. Wymieniała się z nim spojrzeniami, a uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Gdy Mroza wyczytano i zaproszono po odbiór nagrody "kryminał i thriller", złapała go za ramię i ledwie była w stanie usiedzieć na miejscu z emocji. Nie ma wątpliwości co do tego, że to właśnie Asia była tego wieczoru największą fanką autora "Chyłki". Myślicie, że za ich przyjacielską relacją kryje się coś więcej?

Zobacz też:

Joanna Opozda brutalnie skomentowała romans Pique. Antek Królikowski wścieknie się o jej słowa na temat pszczół i much?

Shakira dowiedziała się o zdradzie Gerarda Pique poprzez... słoik z dżemem! Niebywałe, co ujawniono!

Opozda złożyła wizytę Królikowskiej ! Przełom w relacjach? "Jest dobrą babcią"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy